Географія

7 клас Просмотров: 10084
Купить
Географія материків і океанів. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Навчальна книга"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Шановні друзі!

 

У попередні роки ви ознайомилися з особливостями географії рідного краю та загальною географією. Розглянули Землю як планету, її оболонки, навчилися працювати з глобусом, планами місцевості й окремими географічними картами. Та це лише перші кроки до пізнання захоплюючої науки географії.

Курс "Географія материків і океанів", який ви вивчатимете в 7 класі, розкриє перед нами загальні природні закономірності земної поверхні. Ви зрозумієте, що всі процеси і явища, що відбуваються у межах географічної оболонки, тісно пов’язані між собою. Вивчаючи материки й океани Землі, дізнаєтеся про історію їх відкриття, дослідження, особливості природи. Переконаєтеся, що географія це - найдивовижніша реальність і водночас найреалістичніша фантастика. Хотілося б, щоб після вивчення географії материків і океанів ви зрозуміли, що Земля — наш спільний дім і його треба берегти.

На жаль, господарська діяльність людини, особливо за останній період негативно впливає на природу нашої планети. Це призводить до виникнення і загострення проблем, пов’язаних із забрудненням навколишнього середовища. Не слід забувати, що наша планета дуже вразлива, неначе жива істота. Вона потребує бережного ставлення до себе, любові й тепла. З кожним роком районів із незайманою природою стає все менше, а натомість розширюються території екологічної кризи та катастроф. Отже, найважливішим завданням нині є збереження рівноваги в природі, без чого виникає небезпека існуванню самого людства. І це насамперед залежатиме від вас — майбутнього покоління. Зокрема від ваших грунтовних знань і переконань у нагальній необхідності розв’язання суперечностей між господарською діяльністю людини й охороною природи.

Сподіваємося, що цей підручник буде для вас своєрідним дороговказом і допоможе здобути глибокі й системні знання з географії материків і океанів.

 

pdf.png pick_geografiya_7_kobernik.pdf HOT
Дата 21.09.2013 23:57:00 Размер файла 25 MB Скачать 219

Похожие материалы (по тегу)