Біологія

7 клас Просмотров: 6802
Купить
Біологія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Цього навчального року ви починаєте опановувати нову науку - біологію. Біологія - це наука про життя. Вона вивчає живі організми, їхню будову та процеси життєдіяльності, взаємозв’язки один з одним та з умовами середовища життя. Результати біологічних досліджень допомагають забезпечувати людство продуктами харчування, боротися з небезпечними захворюваннями, запобігати забрудненню навколишнього природного середовища. Саме тому біологію вважають провідною наукою XXI сторіччя.

Підручник, який ви тримаєте у руках, ознайомить вас із різноманіттям рослин, грибів, прокаріотів. Насамперед ви дізнаєтеся про тих представників цих організмів, які поширені в нашій креїні. Сподіваємося, що підручник допоможе вам краще орієнтуватись у різноманітному світі живих істот, навчить відрізняти корисні та шкідливі для людини види, підкаже, як застосовувати набуті знання у повсякденному житті. Маємо надію, що завдяки біології ви навчитеся дбайливому ставленню до живої природи й усього навколишнього світу.

Щоб ваше навчання було продуктивним і цікавим, ми поділили текст підручника на розділи, теми та окремі параграфи. На початку кожного розділу наведено ключові питання, які будуть висвітлені у відповідних параграфах. Перелік розділів, тем і параграфів із зазначенням сторінок, на яких вони розташовані, наведений у «Змісті». Наприкінці підручника е словник термінів і понять, які вам потрібно засвоїти під час вивчення нового матеріалу.

На початку кожного параграфа є запитання для повторення матеріалу, який ви вивчали раніше. Ці запитання не лише допоможуть відновити у пам’яті вже здобуті знання, а й підготують до сприйняття нової інформації. Наприкінці кожного параграфа наведено терміни й поняття, які вам потрібно засвоїти. Працюючи з текстом підручника, обов’язково звертайте увагу на кольорові схеми та малюнки, що доповнюють текстовий матеріал і допоможуть його зрозуміти.

Щоб краще засвоїти матеріал підручника, навчіться виділяти головне і підтверджувати його прикладами, спираючись не лише на текст підручника, а й на розповідь учителя та рекомендовану додаткову літературу. Наприкінці кожного параграфа наведені підсумки, в яких стисло викладено його зміст. Перевірити ступінь засвоєння знань можна за допомогою контрольних запитань та підсумкових тестів, які подані наприкінці відповідних розділів.

Засвоєнню теоретичного матеріалу сприятимуть лабораторні та практичні роботи. Вони дадуть вам змогу здобути важливі практичні вміння, які ви зможете застосовувати у своєму повсякденному житті. Тому перш ніж виконувати лабораторну роботу, слід уважно ознайомитися з її ходом. Лабораторні роботи, які позначені зірочкою (*), для виконання необов’язкові.

Щиро зичимо вам успіхів у навчанні та нових відкриттів у різноманітному й цікавому світі живих істот!

 

pdf.png pick_biologiya_7_musienko.pdf HOT
Дата 21.09.2013 23:46:00 Размер файла 19 MB Скачать 124

Похожие материалы (по тегу)