Алгебра

7 клас Просмотров: 6753
Купить
Алгебра. Підручник для 7 класу. Для середнього шкільного віку.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 287
• Формат файлу: pdf

 

Любі семикласники!

 

Ви починаєте вивчати новий шкільний предмет — алгебру.

Алгебра — це стародавня й мудра наука, На вас чекає знайомство з її азами. Знати алгебру падзвичайно важливо. Мабуть, немає сьогодні такої галузі знань, де б не застосовувалися досягнення цієї науки. Фізики та хіміки, астрономи та біологи, географи та економісти, навіть мовознавці та історики використовують "алгебраїчний інструмент".

Алгебра — не тільки корисний, а й дуже цікавий предмет, який розвиває кмітливість і логічне мислення. І ми сподіваємося, що ви в цьому скоро переконаєтеся, чому сприятиме підручник, який ви тримаєте. Ознайомтеся, будь ласка, з його структурою.

Підручник поділено ня чотири параграфи, кожний з яких складається з пунктів. У пунктах викладено теоретичний матеріал. Особливу увагу звертайте на текст, виділений жирним шрифтом. Також не залишайте поза увагою слова, надруковані курсивом.

Зазвичай виклад теоретичного матеріалу завершується прикладами розв’язування задач. Ці записи можна розглядати як один з можливих зразків оформлення розв’язання.

До кожного пункту підібрано задачі для самостійного розв’язування, приступати до яких радимо лише після засвоєння теоретичного матеріалу. Серед завдань є як прості й середні за складністю вправи, так і складні задачі (особливо ті, які позначено "зірочкою" (*)).

Кожний пункт завершує особлива рубрика, яку ми назвали "Учимося робити нестандартні кроки". У ній зібрано задачі, для розв’язання яких потрібні не спеціальні алгебраїчні знання, а лише здоровий глузд, винахідливість і кмітливість. Ці задачі корисні, як вітаміни. Вони допоможуть вам навчитися приймати несподівані й нестандартні рішення не лише в математиці, а й у житті.

Крім того, у підручнику ви зможете прочитати оповідання з історії алгебри. Назви цих оповідань надруковано синім кольором.

 

pdf.png pick_algebra_7_merzlyak.pdf
Дата 21.09.2013 23:44:00 Размер файла 15 MB Скачать 75

Похожие материалы (по тегу)