Історія середніх віків

7 клас Просмотров: 6516
Купить
Історія Середніх віків. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 296
• Формат файлу: pdf

 

Епоха Середніх віків для багатьох поколінь людей інших епох і століть оповита серпанком загадковості й таїни. Незвідане зачаровує і приваблює, спонукає до роздумів, пошуків. Відомо, шо в епоху Середньовіччя сформувалася сучасна європейська цивілізація, з'явилися деякі технічні винаходи та наукові відкриття. У середньовічні часи були започатковані основи західноєвропейського демократичного й правового суспільства. Високохудожні зразки тогочасного мистецтва, філософської, політичної та історичної думки й сьогодні живлять світову культуру, духовне життя суспільства. Саме в епоху Середніх віків зародилися більшість європейських міст.

Поглиблений інтерес учених до епохи Середньовіччя виник на початку XIX ст. У XX ст. історики почали вивчати насамперед повсякденне життя людини середньовіччя, її побут і знаряддя праці, одяг, озброєння, харчування тощо. Тож суперечки між науковцями щодо тих чи інших питань середньовічної історії не вщухають і до сьогодні.

Сподіваюся, шо вам ця книжка стане в добрій нагоді. Вона поведе вас дорогами середньовічних країн і міст, і ви дізнаєтеся про визначних особистостей тих часів, спосіб життя і культуру різних народів. За допомогою цього підручника ви зможете перенестися в уяві у світ середньовічних замків і фортець, рицарів і чарівних панянок, майстрів-ремісників і вчених, монахів і веселих школярів, зумієте відчути живий подих минулої епохи.

Підручник складається з тем, які розділено на параграфи. Основний зміст доповнюється історичними цікавинками й уривками із середньовічних джерел. Книжку суттєво збагачують карти, таблиці, різноманітний ілюстративний матеріал, яга використовуються як самостійне інформаційне джерело історичних знань. Працювати з цими матеріалами вам допоможе пояснювальний текст, система запитань і завдань Поставлені запитання змусять вас замислитися над долею тієї чи іншої історичної постаті, поміркувати над непересічними подіями чи явищами, порівняти, узагальнити й систематизувати їх. Основні імена, терміни і дати в тексті підручника виділено іншим шрифтом. Завершують підручник хронологічна таблиця, словник найважливіших термінів і добірка матеріалів про середньовічні ігри та розваги.

Шановні семикласники, сподіваюся, шо мандри загадковим світом епохи Середньовіччя стануть для вас не тільки пізнавальними, а й захоплюючими.

 

pdf.png pick_istoriya_serednih_vikiv_7_lihtey.pdf
Дата 22.09.2013 00:02:00 Размер файла 15 MB Скачать 26

Похожие материалы (по тегу)