Інформатика

7 клас Просмотров: 1549
Купить
Інформатика. Підручник для 7 класу загальноосвітних навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Світ"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 176
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

Ви вже не перший рік навчаєтесь інформатики, та й у повсякденному житті використовуєте засоби інформаційних технологій (мобільний телефон, планшет, інші сучасні гаджети).

Ви вчитеся користуватися ними не тільки читаючи настанову для користувача (до багатьох апаратних засобів подають лише її адресу в мережі Інтернет). Ви (і ми також, бо немає нікого, хто знав би й умів геть усе!) запитуєте в друзів, як і що робити, згадуєте свій власний досвід використання подібних гаджетів.

Інформаційні технології нині розвиваються настільки швидко, що їх технічні засоби поновлюються мало не щодня. Двадцять років тому, купуючи телевізор, радіоприймач, телефон, ми сподівались, що придбана річ служитиме нам років 10 і більше - і так воно й було. А тепер уявіть себе з мобільним телефоном, випущеним п’ять-шість років тому...

Розвиток технологій настільки стрімкий, що деякі речі перестають задовольняти потреби користувачів вже через рік-два після придбання, залишаючись повністю справними.

Однак у галузі інформаційних технологій, як і в усіх галузях науки, техніки і мистецтва, є знання, які не застарівають. Тому їх називають основами наук. Оволодіти основами певної науки необхідно для того, щоб були можливими подальший розвиток, подальше навчання.

У цьому році ви продовжуватимете навчання інформатики. Дещо з того, що ви вивчатимете, буде для вас новим, дещо - здаватиметься знайомим. Але майте на увазі: те, що вам здається знайомим і не вартим вивчення, може містити дуже важливі знання, які стануть частиною вашої професійної компетентності в майбутньому.

Важливим буде й те, що ви продовжуватимете практичне засвоєння правил безпеки життєдіяльності при виконанні робіт з використанням комп’ютера та інших засобів інформаційних технологій.

 

pdf.png pick_informatika_7_gurzhiy.pdf
Дата 03.10.2017 19:12:00 Размер файла 13 MB Скачать 27

Похожие материалы (по тегу)