Геометрія

7 клас Просмотров: 3547
Купить
Геометрія. Пропедевтика поглибленого вивчення. Навчальний посібник для 7 класу з поглибленим вивченням математики.

• Автор:
• Видавництво: "Гімназія"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Любі семикласники!

 

Ви зробили серйозний крок у своєму житті: вирішили продовжувати освіту в класі з поглибленим вивченням математики. Вітаємо вас із цим вибором і сподіваємося, що ви не розчаруєтесь у своєму рішенні.

Навчатися в математичному класі не просто. Треба бути наполегливим і завзятим, уважним і акуратним, при цьому найголовніше — не бути байдужим до математики, а любити цю красиву науку.

Ви починаєте вивчати новий шкільний предмет — геометрію. Зверніть увагу, що слова «географія» та «геометрія» мають однакову частину — «гео», що в перекладі з грецької означає «земля». Проте якщо на уроках географії в 6 класі ви дійсно займалися землеописом («графія» грецькою — «опис»), то на уроках геометрії вам не доведеться займатися землемірянням («метрео» грецькою — «міряти»).

Геометрія — одна з найдавніших наук. Її назву можна пояснити тим, що зародження та розвиток геометрії були тісно пов’язані з різноманітною практичною діяльністю людини: розмічанням меж земельних ділянок, будівництвом шляхів, зрошувальних каналів та інших споруд, тобто геометрія, як говорять у таких випадках, була прикладною наукою. Поступово, крок за кроком людство накопичувало знання, і геометрія перетворилася на красиву та досконалу, строгу та послідовну математичну теорію. Знайомитися із цією наукою та вчитися застосовувати набуті знання на практиці ви й будете на уроках геометрії.

 

pdf.png pick_geometriya_7_merzlyak3.pdf HOT
Дата 10.10.2016 17:04:00 Размер файла 10 MB Скачать 162

Похожие материалы (по тегу)