Хімія

7 клас Просмотров: 2854
Купить
Хімія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 184
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі юні друзі!

 

Ви починаєте вивчати новий навчальний предмет, який відкриє для вас чарівний світ речовин, їх будову, властивості й перетворення.

У сьомому класі ви розширите отримані в курсі природознавства знання про речовини та пізнаєте науку, яка є складовою загальної культури кожної людини.

Здобуті хімічні знання стануть надійною основою у виробленні вашого ставлення до навколишнього світу, у якому відбувається постійна взаємодія людини з речовинами. Вивчення хімії сформує предметні та ключові компетентності, які неодноразово пригодяться вам у різних життєвих ситуаціях.

Окрім цього, навчання хімії в основній школі створить підгрунтя для розвитку вашого світогляду, критичного, екологічного та творчого стилю мислення й поведінки, вибору майбутньої професії. Як наука експериментальна хімія забезпечить сформованість пошукових і дослідницьких умінь і навичок, навчить правильно застосовувати речовини на практиці й у повсякденному житті.

Відомості про життя і діяльність видатних учених, які зробили вагомий внесок у розвиток хімічної науки, стануть для вас прикладом працелюбності, наполегливості в досягненні мети, зразком відданості своїй справі.

Увійти у світ хімічних знань, набути експериментальних умінь і вмінь самостійно здобувати знання про речовини й досвід роботи з ними вам допоможе підручник. Уміщені в ньому тексти й ілюстрації введуть вас у світ невидимих частинок, з яких складаються речовини, а з останніх — усі живі й неживі об’єкти.

 

pdf.png pick_himiya_7_savchin.pdf
Дата 24.05.2016 16:45:00 Размер файла 9 MB Скачать 92

Похожие материалы (по тегу)