Всесвітня історія

7 клас Просмотров: 1782
Купить
Всесвітня історія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Підручник, який ви тримаєте в руках, допоможе вам засвоїти складний, але дуже цікавий період всесвітньої історії — історію Середніх віків, яка приваблює бурхливими подіями та яскравими історичними характерами. Сьогодні ми можемо стверджувати, що Середні віки дійсно посідають «серединне» місце в історії людської цивілізації. Саме в цю епоху нинішня Європа стала Європою, а Азія — Азією. Тоді ж виникають і починають розвиватися європейські держави — Франція, Англія, Іспанія, Данія, Чехія та інші. Більшість європейських міст, які існують у наш час, з’явилися в Середні віки. Таким чином, політична карта сучасної Європи почала формуватися саме в цю історичну епоху. Сподіваємося, що наша навчальна книга допоможе вам зрозуміти історію Середньовіччя та захопитися її цікавими й загадковими подіями, мудрими правителями, величними замками та геніальними витворами мистецтва.

Підручник, який ви тримаєте в руках, має звичну для вас структуру. Він містить шість розділів. Кожний розділ починається зі вступу, у якому розкрито особливості й значення присвячених йому подій, а також коротко знайомить із важливими датами відповідного періоду, які вказані на «лінії часу». Розділи складаються з параграфів. У свою чергу, параграфи поділено на пункти, назви яких пояснюють, про що йдеться в цій частині теми. Особливу увагу варто звернути на вступ до кожного параграфа який, підготує вас до сприйняття навчального матеріалу.

У тексті параграфів усі найважливіші імена, терміни й дати, які треба запам’ятати, виділено курсивом або напівжирним шрифтом. Основні положення параграфів позначено червоним кольором. До імен згаданих у підручнику правителів (князів, царів, королів, імператорів, ханів, римських пап тощо) у дужках подано дати правління, для інших видатних особистостей Середньовіччя вказано роки життя. Наприкінці параграфів розміщені запитання й завдання, які дадуть вам змогу перевірити набуті знання. Деякі з них позначені зірочкою (*). Це найбільш цікаві та складні завдання, розв’язання яких потребує осмислення й аналізу змісту опрацьованого матеріалу.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_7_dyachkov.pdf
Дата 13.05.2016 11:13:00 Размер файла 24 MB Скачать 8

Похожие материалы (по тегу)