Хімія

7 клас Просмотров: 10897
Купить
Хімія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Академія"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласники!

 

У цьому навчальному році ви розпочинаєте вивчати надзвичайно цікавий предмет — хімію. Учені-хіміки досліджують багато різних речовин, визначають їхній склад, властивості, здійснюють перетворення одних речовин на інші. Вони беруть участь у створенні матеріалів різноманітного призначення, ліків, косметичних засобів, удосконалюють виробництво металів, добрив, переробку корисних копалин, промислових і побутових відходів. Людство використовує досягнення хімічної науки для поліпшення умов життя, збереження природи для майбутніх поколінь. Ми вже не можемо обійтися без знань, які дає ця наука.

Хімія розкриває свої таємниці всім, хто цікавиться нею і прагне зрозуміти, що таке речовина, як і чому одні речовини перетворюються на інші. Ця наука має свої закони, логіку, мову.

Кожен із вас навчиться спостерігати за речовинами під час хімічних дослідів, зіставляти побачене і почуте на уроці з прочитаним у підручнику, робити висновки. Хімія допоможе вам набути навичок експериментування, сприятиме розширенню світогляду. Багато з того, про що дізнаєтесь під час уроків, знадобиться вам у житті.

 

Як вивчати хімію

 

Перша порада. Наполегливо працюйте на уроці, уважно слухайте розповідь учителя, спостерігайте за дослідами, які він демонструє вам і які ви здійснюєте в хімічному кабінеті; намагайтеся все зрозуміти.

Друга порада. Виконуючи домашнє завдання, спочатку прочитайте відповідний матеріал у параграфі підручника, уважно розгляньте малюнки, схеми, формули, а після цього розв’язуйте задачі і вправи. За необхідності зверніться до записів, зроблених вами на попередніх уроках хімії.

Третя порада. Учіться самостійно досліджувати речовини. У цьому вам допоможуть домашні експерименти. Спосіб і послідовність їх виконання описано в підручнику. Здійснюйте ці досліди з дозволу батьків.

Будьте завжди обережними. Невміле поводження з деякими речовинами може зашкодити вашому здоров’ю.

 

pdf.png pick_himiya_7_popel2.pdf HOT
Дата 07.03.2016 20:02:00 Размер файла 6 MB Скачать 408

Похожие материалы (по тегу)