Español

7 клас Просмотров: 4951
Купить
Іспанська мова. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. (3-й рік навчання)

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Підручник з іспанської мови для учнів 7-го класу продовжує серію навчальної літератури для оволодіння другою іноземною мовою.

Підручник створено відповідно до чинної навчальної програми з іноземних мов на засадах компетентнісного, комунікативно-діяльнісного, особистісно орієнтованого та культурологічного підходів.

У підручнику враховано навчальний досвід семикласників, їхні інтереси і комунікативні наміри. Тематика, мовні та мовленнєві засоби, навчально-мовленнєві ситуації зумовлені комунікативними потребами учнів.

Теми для спілкування, раціонально дібраний мовний, мовленнєвий та ілюстративний матеріал, а також інші позатекстові засоби сприяють умотивуванню навчальної комунікативної діяльності учнів, дозволяють організовувати процес навчання як своєрідну модель спілкування у формі діалогу культур, що забезпечується принципом взаємопов’язаного оволодіння мовою і культурою її носіїв.

Методична організація матеріалу підручника дає змогу раціонально будувати навчальний процес, а оптимізована система вправ і завдань забезпечує ефективне формування в учнів іспаномовної комунікативної компетентності.

Також учителю надається право із видів навчальної діяльності, що пропонуються підручником, самостійно визначати ті, які доцільно виконувати в письмовій формі, у тому числі вдома.

Зміст першого розділу спрямований на повторення і узагальнення навчального матеріалу, вивченого у 5-6 класах.

Навчальний матеріал структуровано за тематичним принципом. Тематичні розділи, у свою чергу, поділено на уроки. Кожний урок є цілісним компонентом, у межах якого виконується певне комунікативне завдання. Зміст підручника сконструйовано в такий спосіб, який дає вчителеві можливість, у разі потреби, самостійно дозувати матеріал відповідно до умов навчання та використовувати інші дидактичні засоби.

У кінці підручника подано граматичний довідник та іспансько-український словник.

Сподіваємося, що підручник сприятиме удосконаленню досвіду учнів у спілкуванні іспанською мовою в усній та письмовій формі.

 

pdf.png pick_ispanska_mova2_7_redko.pdf HOT
Дата 01.02.2016 17:15:00 Размер файла 10 MB Скачать 263

Похожие материалы (по тегу)