Історія України

7 клас Просмотров: 9052
Купить
Історія України. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Цього навчального року ви стали семикласниками, що, звичайно, сповнює вас відчуття самоповаги й упевненості. Ще б пак! Школа тепер для вас така передбачувана. Ви добре знаєте, що кожен навчальний рік дарує вам знайомство з новими предметами. А ті, з якими ви ознайомилися раніше, тепер треба буде вивчати ґрунтовніше й глибше. Кожен з вас уже має улюблені предмети та улюблених учителів. Досвід шкільного життя не раз переконував: у навчанні так багато залежить від вас самих - від вашого бажання вчитися, від зосередженості й наполегливості, сумлінності та відповідальності. Ви дорослішаєте, і це означає, що у своєму мовленні дедалі частіше вживаєте займенник «ми» стосовно себе й тих дорослих, які вас оточують: батьків, їхніх і ваших друзів та знайомих, сусідів, мешканців вашого міста, земляків... Так поступово ви починаєте усвідомлювати себе частиною великої спільноти, яку називають українським народом. Україна... Яка вона - наша рідна земля? Що означає П назва? Коли вона виникла? Хто жив на нашій землі до нас? Про що мріяли ті, хто жив тут сотні й тисячу років тому? На ці та багато інших запитань ви знайдете відповіді на уроках історії України в сьомому класі.

Отже, цього року ви розпочнете докладно й глибоко вивчати історію України. Подорожуючи минулим, дізнаєтесь, яких часів сягає своїм корінням український народ, довідаєтесь, як постали на наших теренах держави - «відома й знана в усіх кінцях землі» Київська Русь та Галицько-Волинська держава. Не залишать вас байдужими долі гордовитих і шляхетних князів, їхні блискучі перемоги та прикрі поразки. Зворушать яскраві й трагічні події з історії наших міст і містечок, вразять своєю нетлінною красою й довершеністю витвори рук безіменних майстрів.

Помічником у ваших сповнених відкриттів мандрах буде цей підручник. Кожен параграф відповідає урокові. Матеріал кожного уроку поділено на пункти з назвами та на пізнавальні рубрики.

На початку параграфів пропонуємо вам пограти в історичну гру. Описи ігор знайдете в рубриці «Історична розминка». Пропоновані ігри допоможуть вам швидко пригадати опрацьований раніше матеріал, якнайкраще налаштуватися на вивчення нового. Аби гра пройшла швидко й організовано, залучайте до її проведення вчителя. Утім, можете грати й самостійно - для цього маєте перерву перед уроком історії.

Опрацьовувати новий матеріал починайте з рубрики, у якій запропоновано роздивитися ілюстрації - здебільшого це мистецькі пам’ятки відповідного періоду або сучасні пам’ятники, які, проте, присвячені давнім подіям чи історичним діячам, про яких ітиметься в матеріалах уроку.

 

pdf.png pick_istoriya_ukrayini_7_vlasov.pdf HOT
Дата 30.11.2015 15:40:00 Размер файла 32 MB Скачать 340

Похожие материалы (по тегу)