Інформатика

7 клас Просмотров: 6431
Купить
Інформатика. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий друже!

 

Ти продовжуєш вивчати цікавий та захоплюючий предмет Інформатика. Ти вже ознайомився з сучасними комп’ютерами та різними пристроями для підтримки інформаційних процесів; вмієш використовувати різні програми для створення та опрацювання текстів, зображень, об’єктів мультимедіа, презентацій; навчився створювати та виконувати алгоритми в середовищі Скретч. А ще ти умієш шукати інформаційні матеріали у мережі Інтернет та використовуєш сайти глобальної мережі для навчання та свого розвитку. Проте це ще далеко не все, що потрібно сучасному школяру, який прагне бути успішним.

Цей підручник допоможе тобі продовжити вивчення інформатики. Він складається з чотирьох розділів. У першому розділі ти навчишся використовувати мережу Інтернет для електронного листування. У другому — для опису та дослідження різних об’єктів будеш використовувати моделі. Алгоритми із повторенням та розгалуженням у середовищі Скретч разом із виконавцями алгоритмів чекатимуть тебе у третьому розділі. За матеріалами четвертого розділу ти опануєш зовсім нову програму для опрацювання табличних даних, поданих у вигляді електронних таблиць, та їх аналізу за допомогою діаграм.

Як і раніше, ти будеш використовувати різні рубрики. Нагадаємо, як працювати з ними.

Ми рекомендуємо тобі напередодні уроку читати матеріали цієї рубрики, щоб разом з учнями та вчителем обговорити незрозуміле та поділитись вивченим.

Виконуючи вправи із цієї рубрики, ти навчишся листуватись із друзями в мережі з дотриманням правил етикету, створювати інформаційні моделі та використовувати для цього карти знань, складати та виконувати алгоритми для комп’ютерних виконавців, опрацьовувати табличні дані, виконувати обчислення та будувати діаграми.

 

pdf.png pick_informatika_7_morze.pdf HOT
Дата 29.11.2015 18:51:00 Размер файла 20 MB Скачать 187

Похожие материалы (по тегу)