Всесвітня історія

7 клас Просмотров: 5317
Купить
Всесвітня історія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Відтоді як існує людство, триває й інтерес до минулого - до історії.

Історія не просто розповідає про давні часи. Вона є постійною зміною поколінь, які здійснюють свій внесок у розвиток господарства, суспільства, культури. Перед кожним новим поколінням незмінно постають запитання: яке місце в історії посідає саме воно? У чому сенс його існування? Зрозуміти себе і свій час кожна, лише усвідомивши власний зв’язок з попередниками, з’ясувавши, якою була людина в минулому, що вона залишила своїм нащадкам.

Від Середньовіччя нас відділяє понад п’ятсот років, проте саме в ту далеку епоху було закладено основи сучасного світу.

Ознайомитись із дивовижним світом Середньовіччя і пізнати його вам допоможе цей підручник. У підручнику ви знайдете запитання, які спонукатимуть вас до роздумів та кращого осмислення тексту. У ньому поряд із викладенням основного історичного матеріалу подано середньовічні документи, які донесли до нас подих і колорит минулого. Рядки документів .дають змогу' подивитися на Середньовіччя очима його сучасників і через їхні свідчення краще зрозуміти тогочасне життя. Важливо пам’ятати, що кожне джерело - результат праці конкретної людини, з її власним сприйняттям усього, що відбувалося. Тому вивчати середньовічні тексти треба дуже уважно та критично. Потрібно враховувати, хто, за яких обставин і з якою метою їх писав. Допоможуть вам у цьому запитання до документів.

Чимало можуть розповісти також ілюстрації - малюнки та мініатюри із середньовічних рукописів, фотографії історичних пам’яток. Уважно роздивляйтеся їх, це сприятиме появі більш яскравого уявлення про Середньовіччя. Введені в основний текст «Подробиці» розширять знання про історичну особу, дадуть змогу дізнатися більше цікавого про окремі історичні події.

Важливу роль під час вивчення історії відіграють карти. Працюючи з ними, ви зможете прослідкувати, які політичні й територіальні зміни відбувалися за доби Середньовіччя.

На сторінках підручника ви натрапите на чимало нових слів. Вони виділені напівжирним шрифтом і мають пояснення. Крім того, у кінці підручника вміщено словник термінів.

Кожний параграф завершується запитаннями, практичними та творчими завданнями до теми. Вони не лише допоможуть перевірити та закріпити отримані знання, а й розвинуть ваші уміння працювати з картами та Ілюстраціями, запам’ятати основні дати, навчать розмірковувати, відрізняти істину від вигадок і робити самостійні висновки.

Усе це допоможе відчути живу історію, почути голос далекої епохи, навчитися розуміти й любити розмаїтий світ Середньовіччя.

 

pdf.png pick_vsesvitnya_istoriya_7_podalyak_p.pdf
Дата 09.11.2015 12:44:00 Размер файла 52 MB Скачать 27

Похожие материалы (по тегу)