Алгебра

7 клас Просмотров: 9386
Купить
Алгебра. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні семикласники!

 

Ви починаєте вивчати одну з найважливіших математичних дисциплін - алгебру. Допоможе вам у цьому підручник, який ви тримаєте в руках. Він складається з трьох розділів, які містять ЗО параграфів. Під час вивчення теоретичного матеріалу зверніть увагу па текст, надрукований жирним шрифтом. Його треба запам’ятати.

Перевірити свої знання та підготуватися до тематичного оцінювання можна, виконуючи завдання «Домашньої самостійної роботи», які подано в тестовій формі, та «Завдання для перевірки знань». Після кожного розділу наведено вправи для його повторення, а в кінці підручника - «Завдання для перевірки знань за курс алгебри 7 класу». «Задачі підвищеної складності» допоможуть підготуватися до математичної олімпіади та поглибити знання з математики. Пригадати раніше вивчені теми допоможуть «Відомості з курсу математики 5- 6 класів».

Теоретичний матеріал підручника викладено простою, доступною мовою, проілюстровано значною кількістю прикладів. Після вивчення теоретичного матеріалу в школі його обов’язково потрібно опрацювати вдома.

Підручник містить велику кількість вправ. Більшість з них ви розглянете на уроках та під час домашньої роботи; інші вправи рекомендується розв’язати самостійно.

pdf.png pick_algebra2_7_ister_p.pdf HOT
Дата 09.11.2015 12:43:00 Размер файла 9 MB Скачать 577

Похожие материалы (по тегу)