Алгебра

7 клас Просмотров: 7715
Купить
Алгебра. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 288
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

Ви приступаєте до вивчення нового предмета, який називається алгебра.

Алгебра — один із великих розділів математики. Вона виникла як наука про рівняння у зв’язку з потребами практики і як результат пошуку узагальнених способів розв'язування великоТ кількості схожих задач. Нині засобами алгебри користуються у багатьох галузях знань — фізиці, хімії, біології, економіці, комп’ютерних технологіях та інженерії.

У попередніх класах ви вже познайомилися з елементами алгебри. Тепер ви продовжите розвивати свої уміння рахувати, міркувати, порівнювати, робити обґрунтовані висновки. Для цього треба наполегливо й відповідально працювати на уроках, а також самостійно працювати вдома. А підручник вам у цьому допоможе.

Як успішно вивчати алгебру за цим підручником? Весь матеріал поділено на п'ять розділів, а розділи — на параграфи. У кожному параграфі є теоретичний матеріал і задачі. Найважливіші формулювання обведено рамкою з позначкою «Запам'ятайте», а поради — з позначкою «Зверніть увагу». Курсивом виділено терміни (наукові назви) понять. У рубриці Дізнайтеся більше» зібрано цікавий і корисний додатковий матеріал.

Перевірити, як засвоєно матеріал параграфа, допоможуть запитання рубрики «Пригадайте головне», а матеріал усієї теми — контрольні запитання і тестові завдання наприкінці розділу.

Задачі підручника мають чотири рівні складності. Номери задач початкового рівня складності позначено штрихом ('). Це підготовчі вправи для тих, хто не впевнений, що добре зрозумів теоретичний матеріал. Номери з кружечками (○) позначають задачі середнього рівня складності. їх треба навчитись розв'язувати усім, щоб мати змогу вивчати алгебру далі. Номери задач достатнього рівня складності не мають позначок біля номера. Навчившись розв'язувати їх, ви зможете впевнено демонструвати достатній рівень навчальних досягнень. Зірочками (*) позначено задачі високого рівня складності. Якщо не зможете відразу їх розв'язати, не засмучуйтесь, а виявіть терпіння і наполегливість. Радість від розв'язання складної задачі буде вам нагородою.

 

pdf.png pick_algebra_7_tarasenkova.pdf HOT
Дата 26.10.2015 12:09:00 Размер файла 14 MB Скачать 133

Похожие материалы (по тегу)