Фізика

7 клас Просмотров: 3568
Купить
Фізика. 7 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 221
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Сьогодні ви починаєте вивчати новий предмет — фізику, назва якого походить від грецького слова «фюзис», що означає «природа».

Фізика відкриє для вас багато таємниць природи, допоможе пояснити і зрозуміти явища, з якими ви зустрічаєтеся на кожному кроці. І те, що здавалося дивним і загадковим, — стане зрозумілим і звичним. Але світ природних явищ настільки різноманітний і багатогранний, що зрозуміти і пояснити його може лише людина допитлива й освічена. Полегшить вам цю нелегку справу підручник із фізики.

Підручник містить п’ять розділів, які розділені на параграфи. Перед кожним розділом коротко говориться про головне, що буде вивчатись, виділяється суть розділу. У кінці розділу узагальнено із систематизовано навчальний матеріал у рубриці «Підсумки розділу».

Параграфи починаються з коротких рубрик «Ви дізнаєтесь» і «Пригадайте». Вони допоможуть вам ознайомитися з основними питаннями, які будуть розглядатись у параграфі, а також підкажуть, що треба пригадати з раніше вивченого, щоб краще засвоїти новий матеріал. В основному тексті параграфа для зручності формули, визначення, поняття виділені шрифтом і кольором, наприкінці параграфа є рубрика «Підсумки», яка допоможе запам’ятати головне із нового матеріалу.

 

pdf.png pick_fizika_7_zasekina.pdf
Дата 26.10.2015 12:05:00 Размер файла 27 MB Скачать 14

Похожие материалы (по тегу)