Фізика

7 клас Просмотров: 3915
Купить
Фізика. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Ви починаєте опановувати новий предмет - фізику. Вивчати науку фізику нелегко. Для цього потрібно ознайомитися з багатьма явищами і процесами, які відбуваються в навколишньому світі, навчитися їх пояснювати. Ви пізнаєте велику кількість об’єктів, що вас оточують у школі, на вулиці, удома, виконаєте багато дослідів і спостережень, розв’яжете чимало задач, навчитеся користуватися приладами, що застосовуються в побуті, на виробництві, у транспорті тощо.

Засвоїти фізику вам допоможе цей підручник, який буде вірним супутником протягом усього навчального року. Отже, БЕРЕЖІТЬ ЙОГО! У підручнику є багато ілюстрацій, що допоможуть краще зрозуміти матеріал, описано досліди, які ви зможете виконати самостійно або з допомогою вчителя, наведено спостереження, які допоможуть краще зрозуміти фізичний зміст явищ, що вивчаються.

Основний матеріал, який потрібно запам’ятати, виділено жирним шрифтом. Запропоновано цікаві матеріали і фізичні задачі різних рівнів складності: А - на закріплення і Б - творчого характеру.

Лабораторні роботи, які ви виконаєте, збагатять вас розумінням закономірностей фізичних явищ.

Рубрика «Це цікаво знати» стане в пригоді тим, хто не зупиняється на досягнутому і хоче знати більше.

 

pdf.png pick_fizika_7_sirotyuk.pdf
Дата 22.10.2015 22:07:00 Размер файла 17 MB Скачать 28

Похожие материалы (по тегу)