Біологія

7 клас Просмотров: 3633
Купить
Біологія. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 264
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Цього року ви продовжуватимете вивчати предмет «Біологія». Ви ознайомитеся з тваринним світом нашої планети. Він дуже різноманітний, тож попереду на вас чекає багато нового та цікавого.

Кожен параграф нідручника складається з кількох частин. Ці частини позначені символом.

Наприкінці кожного параграфа в рубриці «Запам'ятайте найголовніше» виокремлено те, що потрібно запам'ятати. Ключові слова — терміни, з якими ви ознайомилися на уроці, перераховані в рубриці «Вільно володійте цими поняттями».

Щоб оцінити якість засвоєння матеріалу, скористайтеся запитаннями й завданнями в рубриці «Поясніть». Нехай вас не турбує складність завдань, позначених зірочкою. Буде добре, якщо ви впораєтесь із ними.

Що робити із запитаннями в тексті, які виділені так само як цей рядок? Часто відповідь на це запитання містить наступний текст підручника. Однак не поспішайте! Отримайте задоволення від пошуку відповіді на цікаве запитання. Якщо в тексті немає відповіді, шукайте її в додаткових матеріалах, у рубриці «Дізнайтеся більше».

Лабораторні дослідження, а також лабораторні та практичні роботи вміщено в кінці підручника. Щоб задовольнити вашу потребу в поглибленні знань, пропонуємо вам на вибір декілька тем для самостійної підготовки виступів і повідомлень у рубриці «Міні-проект».

Не забувайте заглядати в словник наприкінці підручника. Читайте книжки про тварин, переглядайте документальні фільми, шукайте те, що вас зацікавило, в Інтернеті.

 

pdf.png pick_biologia_7_shabanov.pdf
Дата 21.10.2015 15:51:00 Размер файла 25 MB Скачать 20

Похожие материалы (по тегу)