Історія середніх віків

7 клас Просмотров: 6608
Купить
Історія Середніх віків. Підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: Оріяна-Нова
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 271
• Формат файлу: pdf

 

Шановний друже!

 

У підручнику йдеться про тривалий період світової історії — середньовічний. Підручник написано так, щоб з нього можна було почерпнути необхідні історичні знання й водночас скласти уявлення про те, як працює історик. Ти зрозумієш, звідки добуває науковець відомості про минувшину, і сам спробуєш з’ясувати, наскільки вони правдиві й повні. Ти підготуєш розповідь про дитинство в середньовічній Західній Європі, про те, як здійснювалася облога, штурм і оборона середньовічних замків тощо. Це не просто, але захоплююче!

Засвоїти програмний матеріал допоможуть наведені в підручнику запитання, а також додаткова інформація під рубриками:

— Віч-на-віч — докладніше познайомить тебе з окремими непересічними історичними постатями.

— Для всезнайок — ознайомлення з цікавими історичними фактами повніше сформує твоє уявлення про середні віки.

— Для допитливих — додаткова інформація для тих, хто хоче знати більше й краще розібратися в багатьох важливих і складних історичних подіях і явищах; розповіді про окремі хвилюючі загадки середньовічної історії.

З метою кращого закріплення знань, після кожного розділу подаються висновки до тем, з яких треба вибрати 12 правильних і обґрунтувати свій вибір.

У підручнику наводиться багато ілюстрацій, карт, схем. Вони надають йому привабливості, а головне — роблять його змістовнішим, зрозумілішим, цікавішим і самі є джерелом інформації.

Є у підручнику і довідковий матеріал — пояснення нових термінів і понять чи просто маловідомих слів (посторінково і наприкінці підручника), хронологічна таблиця, список рекомендованої додаткової літератури.

Автори писали підручник з повагою і любов’ю до тебе, бажанням зробити твою мандрівку в історію середньовіччя повчальною і захопливою.

 

pdf.png pick_istoriya_serednih_vikiv_7_krizhanivskiy.pdf
Дата 27.08.2015 16:59:00 Размер файла 55 MB Скачать 93

Похожие материалы (по тегу)