Хімія

7 клас Просмотров: 3220
Купить
Хімія. Підручник для 7 класу.

• Автор:
• Видавництво: "Станіца"
• Рік видання: 2007
• Сторінок: 112
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі семикласники!

 

Завдяки вивченню природознавства, ви здобули початкові знання про речовини та хімічні явища і вже маєте уявлення про існування «хімічної азбуки». Але щоб зрости високоосвіченою особистістю з науковим світоглядом, цього не достатньо. Ось чому у вашому розкладі занять з’явився новий навчальний предмет — хімія. На уроках хімії ви станете вивчати цю дуже цікаву й важливу природничу науку, без надбань якої сьогодні неможливо уявити життя та побут людини.

Які бувають речовини, що між ними спільного та відмінного, чим вони корисні, а чим небезпечні, якими можуть бути наслідки недбалого поводження з речовинами — про все це та багато іншого ви дізнаєтеся на уроках хімії. А відтак, завдяки хімічним знанням, навчитеся безпечно поводитися з речовинами, з користю для себе використовувати їх та не допускати негативного впливу хімічних явищ на біосферу.

У 7-му класі цей підручник стане вашою основною навчальною книгою з хімії. У роботі з ним вам допоможуть знання про природу, набуті на уроках природознавства. Тому в багатьох параграфах підручника присутня рубрика «Пригадайте з природознавства».

Відразу після кожного параграфа ви знайдете рубрику «Підведемо підсумки», у якій кількома реченнями чітко та стисло відображено головний зміст параграфа, наведено визначення понять і формулювання законів.

Перш ніж хімічні знання потрапили на сторінки книг і зокрема цього підручника, учені провели безліч дослідів. Ви також матимете змогу проводити досліди самостійно та зможете переконатися, що пізнавати хімію не тільки дуже цікаво, а й посильно для кожного. Вказівки до виконання дослідів шукайте у відомій вам з природознавства рубриці «Сторінка природодослідника».

Знання про природу, як і сама природа, безмежні. Тож аби ви мали змогу глибше проникнути у світ хімічних явищ та по-справжньому захопитися вивченням хімії, підручник містить рубрику «Сторінка ерудита». Читайте її, і вже незабаром ви приєднаєтесь до тих, кого вважають ерудитами за їхні глибокі та різнобічні знання з предмета.

 

pdf.png pick_himiya_7_yaroshenko.pdf
Дата 27.08.2015 16:57:00 Размер файла 8 MB Скачать 5

Похожие материалы (по тегу)