Трудове навчання

6 клас Просмотров: 5884
Купить
Трудове навчання. Технічні види праці. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів

• Автор:
• Видавництво: "Навчальна книга"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 208
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

У 5 класі ти вже ознайомився з багатьма питан­нями технологічної діяльності, навчився самостійно проектувати і виготовляти вироби. У 6 класі ти здо­будеш нові знання з технології виробництва й набу­деш умінь та навичок щодо створення більш склад­них виробів і використання технологій.
Звичайно, ти вже багато знаєш про виробничі тех­нології, зокрема про проектування виробів, вмієш читати прості графічні зображення, розмічати та ви­конувати операції з ручної обробки деревини.
Цього року ти зможеш розширити свої знання про проектування та виробництво. Пропонуємо тобі глибше ознайомитися з технічним конструюванням, процесами виготовлення виробів, елементами елек­тротехніки.
У житті знадобляться також набуті навички вміння господарювати вдома, вирощувати сільсько­господарські та лікарські рослини, доглядати за домашніми тваринами. Можливо, якась із галузей технологічної діяльності, про яку ти дізнаєшся те­пер, у майбутньому стане твоєю професією. Цікаво також буде ознайомитися зі скарбницею українських народних ремесел, яка створювалася сотні років, з виробами, виготовленими твоїми однолітками, та з найсучаснішими технологіями виробництва.
Сподіваємося, що цей підручник допоможе тобі збагатитися новими знаннями, уявленнями, ре­алізувати власні творчі проекти. У підручнику зустрічатимуться вже знайомі поняття, техно­логічні операції, умовні позначення. Використовуй свої знання та сміливо берись за здобуття нових. Проявляй ініціативу, творчість, організованість. Під час роботи не забувай про безпеку праці.

 

pdf.png pick_trudove_navchannya_6_tereschuk_p.pdf
Дата 21.09.2013 18:44:00 Размер файла 9 MB Скачать 24

Похожие материалы (по тегу)