Зарубіжна література

6 клас Просмотров: 8218
Купить
Зарубіжна література. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

У п’ятому класі ви розпочали вивчати зарубіжну літературу. У шостому — продовжите опановувати художні твори зарубіжних авторів і збагачувати свій внутрішній світ.
Спочатку ви ознайомитеся з міфами та дізнаєтесь, якими наші давні предки уявляли світ і людину в ньому. У наступному розділі прочитаєте та проаналізуєте байки грека Езопа, француза Жана де Лафонтена, росіянина Івана Крилова.
Про моральне вдосконалення людини розкажуть оповідання росіянина Антона Чехова і повість англійця Чарлза Діккенса. Ці тво­ри допоможуть вам зрозуміти, у чому полягає сенс людського життя. Про основні життєві цінності піде мова також в оповіданнях англійців Джека Лондона і Рея Бредбері, казці француза Антуана де Сент-Екзюпері.
До країни пригод вас поведуть англійські письменники Данієль Дефо, Роберт Льюїс Стівенсон, французький митець Жуль Верн.
До статей і художніх творів у підручнику подано запитання й зав­дання, за допомогою яких ви краще опрацюєте тексти, зробите вис­новки, виконаєте цікаву творчу роботу.
У книзі збережено рубрики, добре знайомі вам із п’ятого класу: «Для допитливих. Читайте і порівнюйте» та «Прочитайте мовою оригіналу», а також розділ «Цікава наука про літературу». Крім того, до художніх творів подано підказки, які допоможуть краще зрозуміти прочитане.
Завершують підручник «Літературознавчий словничок» і покаж­чик із відомостями про перекладачів, письменників, науковців, згаданих у.статтях.
Уважно розглядайте ілюстрації, вміщені в підручнику, спри­ймайте їх не лише емоційно, а й вдумливо.
Уявіть, що підручник — це чарівний ліхтарик, з яким ви поманд­руєте у світ зарубіжної літератури.

 

pdf.png pick_zarubizhna_literatura_6_pivnyuk_p.pdf
Дата 21.09.2013 20:12:00 Размер файла 12 MB Скачать 82

Похожие материалы (по тегу)