Інформатика

6 клас Просмотров: 5960
Купить
Інформатика. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Шановні шестикласники!

 

У цьому навчальному році ви продовжите вивчення інформатики - дуже цікавого і важливого предмета.

Ви вже знаєте, що таке повідомлення, інформація, дані, які бувають інформаційні процеси, де використовується та із чого складається комп’ютер, для чого призначені графічний редактор і редактор комп’ютерних презентацій.

У 5-му класі ви навчилися правильно розпочинати і правильно завершувати роботу комп’ютера, запускати на виконання різні комп’ютерні програми, виконувати операції над вікнами програм, створювати, редагувати та форма-тувати комп’ютерні графічні зображення і комп’ютерні презентації.

На уроках інформатики в 6-му класі ви дізнаєтеся про виконавців і команди, які вони можуть виконати, про алгоритми, про операційну систему, файли і папки, текстовий редактор, комп’ютерні мережі, всесвітню комп’ютерну мережу Інтернет та її можливості.

Ви навчитеся складати алгоритми для різних виконавців, у тому числі для комп’ютерних, створювати, копіювати, переміщувати і вилучати файли та папки, створювати, редагувати і форматувати текстові документи, шукати потрібні відомості в Інтернеті. І в цьому вам допоможе цей підручник.

Навчальний матеріал підручника поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, містять підпункти. На початку кожного пункту наведено запитання на повторення вивченого. Відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового матеріалу.

Уважно читайте матеріал, викладений у підручнику.

Найважливіше зібрано в кінці кожного пункту в окремій рубриці «Найважливіше в цьому пункті». Для відпрацювання практичних навичок в рубриці «Працюємо з

комп’ютером» наведено тренувальні вправи з детальними алгоритмами виконання завдань.

 

pdf.png pick_informatika_6_rivkind.pdf
Дата 15.09.2014 09:41:00 Размер файла 11 MB Скачать 87

Похожие материалы (по тегу)