Рідна мова

6 клас Просмотров: 6886
Купить
Рідна мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

Ви вже шестикласники і продовжуєте оволодівати багат­ствами рідної мови. Добрим вашим помічником і порадни­ком на шляху до знань стане цей підручник.
У ньому ви знайдете матеріал про красу й багатство української мови, про її словниковий склад та способи тво­рення слів, про частини мови, що є основою для побудови різних висловлювань. Виконуючи ситуативні завдання, ви набудете вмінь успішно спілкуватися.
Тексти вправ збагатять вас цікавою інформацією, за­вдання до них навчать вдумливо слухати, виразно читати, правильно говорити і грамотно писати. Намагайтеся за­своїти слова, подані після текстів вправ, у рамках та в тлумачному словнику наприкінці підручника.
Схеми, таблиці й алгоритми допоможуть швидше осмис­лити і запам’ятати правила. Щоб переконатися в міцності своїх знань, наприкінці кожного параграфа знайдіть по­трібний матеріал і перечитайте його. Вивчивши тему, пере­вірте себе за завданнями і запитаннями. У підготовці до тематичної атестації вам допоможуть рівневі завдання наприкінці розділу.
Відгадуючи загадки, розв’язуючи кросворди, граючи в мовні ігри, ви переконаєтеся, що навчання мови - не тіль­ки корисна, а й цікава справа.
Сподіваємося, що підручник допоможе вам поступово набувати нових знань із рідної мови, умінь цікаво та зміс­товно висловлюватися.

 

pdf.png pick_ridna_mova_6_pentilyuk_p.pdf
Дата 21.09.2013 20:07:00 Размер файла 11 MB Скачать 30

Похожие материалы (по тегу)