Географія

6 клас Просмотров: 7524
Купить
Географія. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі!

 

Захопливі мандрівки, мореплавання та експедиції здійснило багато поколінь людей, щоб відкрити таємниці земної кулі. А тепер час і вам поринути в дивовижний світ географії — науки, що вивчає земний простір. Як і багатьом природодослідникам минулого, вам доведеться здолати великий, часом нелегкий, шлях, проте нехай вас не лякають труднощі. Мандрівка буде надзвичайно цікавою, варто лише пройнятися відчуттям того, що відкрити для себе Землю - це справжня пригода. А цей підручник буде вам дороговказом на шляху до географічних знань і відкриттів.

Для зручності користування підручник поділено на розділи, теми і параграфи. Кожний з параграфів містить закінчену інформацію про географічні об’єкти, процеси та явища. Про що йтиметься в параграфі, ви дізнаєтеся з рубрики «ПРОЧИТАЙТЕ І ДІЗНАЄТЕСЯ».

Наприкінці параграфів ви знайдете рубрику «ПРОЧИТАЛИ - ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ!» Вона містить запитання або завдання різного рівня складності. Якщо ви здатні дати відповідь на кожне з них і виконати вказані завдання, то це означає, що в обсязі даного параграфа ви вдало пройшли увесь шлях пізнання - від найпростішого (знання) до найскладнішого (уміння). Якщо ж вам поки вдається впоратися лише з окремими запитаннями чи завданнями, то ви знаєте, над чим саме далі працювати.

Терміни, що розкривають зміст основних географічних понять, виділено в підручнику особливим шрифтом. Після кожного такого незрозумілого на перший погляд слова наведено його пояснення. Перелік і тлумачення цих ключових для кожної теми слів ви знайдете також у СЛОВНИКУ в ДОДАТКАХ.

Рубрика «НОТАТКИ ДО ТЕМИ» містить найрізноманітніші цікаві факти, які розширять ваші знання з географії. А рубрика «МОЇ ДОСЛІДЖЕННЯ» дасть змогу набути практичних навичок роботи з географічними картами і малюнками в підручнику, навичок спостережень у природі під час своїх прогулянок, подорожей та екскурсій, навичок проведення географічних дослідів та експериментів, розв’язування географічних задач.

У підручнику наприкінці розділів або великих тем є дві рубрики: «ПІДВЕДЕМО ПІДСУМКИ» і «ПЕРЕВІРИМО СЕБЕ». Вони допоможуть вам повторити і закріпити навчальний матеріал, перевірити, чи добре ви засвоїли нові знання. А спеціальні рубрики «ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ ДО ТЕМИ» підкажуть, де, крім підручника, шукати нову чи просто цікаву інформацію для поглиблення знань і розвитку навичок самостійної роботи.

Нині часто лунає вислів «Без географії ви ніде!», який добре розкриває значення цієї науки для кожної людини. Бажаємо вам, щоб курс географії в 6-му класі був успішним початком вашої географічної освіти.

Отож вирушаймо назустріч незвіданим відкриттям!

 

pdf.png pick_geografiya_6_pestushko.pdf HOT
Дата 03.09.2014 08:31:00 Размер файла 14 MB Скачать 244

Похожие материалы (по тегу)