Українська мова

6 клас Просмотров: 6912
Купить
Українська мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі шестикласники!

 

Раді зустрічі з вами на сторінках підручника «Українська мова». Цього навчального року ми помандруємо до чарівних країв Морфології та Орфографії, зазирнемо в найпотаємніші схованки українського слова, пізнаємо багато нового й корисного. Ваші зусилля обов’язково увінчаються успіхом, ви отримуватимете задоволення від уміння грамотно писати та красномовно висловлюватися.

«Підкорення» кожного параграфа радимо розпочинати зі вступної вправи - невеликого дослідження. Потім варто уважно прочитати правило, намагаючись осмислити його. Відкривши для себе суть мовного явища, можна розпочинати виконання різноманітних тренувальних вправ. Вони допоможуть закріпити отримані знання, а також розкажуть про навколишній світ, стосунки між людьми, історію та культуру.

Конкурсні завдання, цікаві історії, усмішки, різноманітні мовленнєві ситуації та опорні малюнки зроблять нашу подорож стежками української мови жвавою і захоплюючою. Крім того, на вас чекають спеціальні рубрики «Культура мовлення» та «Моя сторінка».

І не забувайте користуватися словниками. У цих скарбницях добірних зерен-слів є відповіді на різноманітні запитання: що означає слово, як його треба писати, наголошувати тощо. Без цього неможливо досконало опанувати мову.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova2_6_zabolotniy.pdf HOT
Дата 01.09.2014 18:48:00 Размер файла 10 MB Скачать 149

Похожие материалы (по тегу)