Français

6 клас Просмотров: 3466
Купить
Французька мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів (6-й рік навчання).

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

Ось уже шостий рік ти продовжуєш вивчати французьку мову. Підручник допоможе тобі вдосконалити знання і відкрити нові можливості спілкування французькою мовою. Ти відкриєш для себе різні стилі мовлення і зможеш зрозуміти своїх однолітків з Франції, поділитися своїми враженнями і розпитати про те, що тебе цікавить. Ти зможеш розповісти своїм французьким друзям про своє життя, навчання, місцевість, де ти проживаєш, столицю України - Київ, провести екскурсію і допомогти вибрати подарунок у магазині. Діалоги, тексти, вправи підручника допоможуть тобі в цьому. Рубрика «Pour bien lire», де підібрані тексти, вірші, скоромовки, фонетичні вправи, допоможе вдосконалити вимову.

Головні персонажі підручника - твої однолітки, учні шостого класу цікавляться життям в Україні та розповідають про ті відмінності, які існують між двома країнами.

Кожний урок розрахований на чотири академічні години і містить вправи для розвитку усного та писемного мовлення, вправи для роботи над покращенням вимови та граматичних навичок.

 

pdf.png pick_frantsuzka_mova_6_klimenko.pdf
Дата 01.09.2014 18:46:00 Размер файла 5 MB Скачать 30

Похожие материалы (по тегу)