Математика

6 клас Просмотров: 4719
Купить
Математика. 6 клас. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 304
• Формат файлу: pdf

 

Шановні шестикласники!

 

Математика - одна з найдавніших, найцікавіших і найпотрібніших наук. Її вивчають у кожному класі загальноосвітньої школи, у середніх спеціальних і вищих навчальних закладах, бо математичні знання потрібні кожному спеціалісту.

Цей підручник допоможе вам опанувати математику за 6 клас. У кожному його параграфі є теоретичні відомості та вправи.

Читаючи теоретичний матеріал, основну увагу звертайте на слова, надруковані курсивом. Це - математичні терміни. Треба зрозуміти, що ці слова означають, і запам’ятати їх.

Надруковані жирним шрифтом речення - це правила або інші важливі математичні твердження, їх треба пам’ятати і вміти застосовувати під час розв’язування задач.

У кожному параграфі підручника є рубрика «Дізнайтеся більше». Вона містить додаткові відомості для зацікавлених учнів.

У рубриці «Виконуємо разом» номерами в колах (наприклад, (2)) позначено важливі вправи, а кружками (•) - їх розв’язання. Радимо проглянути ці приклади, перш ніж виконувати завдання самостійно.

Завдання, рекомендовані для домашньої роботи, надруковано пурпуровим кольором.

Підручник містить вправи чотирьох рівнів складності. Найпростіші з них (у рубриці «Усні вправи») радимо розв’язувати усно всім учням. Для письмового розв’язування є вправи рівня А і Б.

Для тих учнів, які особливо цікавляться математикою, пропонуються задачі, номери яких позначено зірочкою (*). Ці задачі не обов’язкові. Але якщо ви хочете розвинути своє мислення і випробувати себе, якщо справді цікавитеся математикою, - розв’язуйте їх.

 

pdf.png pick_matematika_6_bevz.pdf
Дата 14.05.2014 11:15:00 Размер файла 11 MB Скачать 31

Похожие материалы (по тегу)