Історія стародавнього світу

6 клас Просмотров: 5834
Купить
Історія стародавнього світу. Підручник для 6-го класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Навчальна книга"
• Рік видання: 2005
• Сторінок: 296
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі шестикласники!

 

Цей підручник розповість вам про найвеличніші цивілізації давнини. Наша мандрівка розпочнеться з часу, коли на Землі з’явилися перші люди, і триватиме крізь роки, століття і тисячоліття. Ви відвідаєте береги річки Ніл і дізнаєтеся про життя населення Давнього Єгипту та про його правителів - фараонів. Мандруватимете густонаселеними містами Дворіччя. Ознайомитеся з життям народів Давньої Індії - країни тисяч богів, науковими досягненнями китайців. Дізнаєтеся про визначні перемоги греків і велич їхньої культури. Разом з римськими правителями підкорюватимете сусідні народи та створюватимете величну Римську державу. Закінчиться мандрівка на просторах рідної України у ті часи, коли місцеві племена розпочнуть будувати власну державу, що пізніше стане відомою під назвою Київська Русь. Кожен народ, про який розповідатиме підручник, залишив у історії людства свій неповторний слід. Єгиптяни збудували величні піраміди, народи Дворіччя створили постійну армію та першу у світі завойовницьку імперію, китайці прославилися винайденням паперу, тканинами з шовку, фінікійці були найбільш вправними мореплавцями давнини.

Кожен розділ розповідає про окремий народ, державу чи регіон і починається зі вступу та карти. Деякі землі, що описані у підручнику і зазначені на карті, тепер мають інший вигляд. Протягом тривалого часу зникли або, навпаки, з’явилися ліси, пустелі, озера, острови, змінилися русла річок. Декотрі міста, відомі всьому людству в ті далекі часи, опинилися на морському дні чи припинили своє існування та зникли під товщами ґрунту.

Ілюстративний матеріал, карти, схеми, вміщені у підручнику, унаочнюють картину тогочасного життя і допоможуть вам уявити особливості тієї чи іншої країни.

Поглиблять ваші знання історичні довідки, витяги з документів, додаткова інформація на полях.

Ми бажаємо вам успіхів у вивченні історії стародавнього світу, адже це - цікава і повчальна частина історії людства. І в наші часи ми користуємося досягненнями в суспільному житті, науці й техніці, що були зроблені у сиву давнину.

Шедеври, створені народами стародавнього світу, і сьогодні лишаються взірцями високого мистецтва.

На жаль, людство повторює помилки минулого - війни, розбрат, жорстокість, нетерпимість до інших народів і релігій. Щоб їх уникнути, потрібно досконало знати історію і бути уважними до її уроків. Ми пропонуємо вам пройти перший щабель історії -історію стародавнього світу.

 

pdf.png pick_istoriya_starodavnyogo_svitu_6_bon.pdf
Дата 02.05.2014 20:56:00 Размер файла 25 MB Скачать 93

Похожие материалы (по тегу)