Основи здоров'я

6 клас Просмотров: 5380
Купить
Основи здоров'я. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Алатон"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 200
• Формат файлу: pdf

 

Любий друже!

 

У 6-му класі ти продовжиш вивчати «Основи здоров'я». Мета цього предмета — допомогти тобі стати самостійнішим, дорослішим і впевненішим у власних силах, а також винахідливим і вправним у ситуаціях, які загрожують твоєму життю та здоров'ю.

Ти вже знаєш, що у сучасному світі бути здоровим — престижно. Мода на здоровий спосіб життя є викликом часу. Сьогодні той, хто почувається і виглядає здоровим, має більше шансів знайти роботу і досягти успіху. Адже відповідальне ставлення до здоров'я позитивно характеризує людину, свідчить про її здатність бути відповідальним працівником чи діловим партнером.

Однак деякі підлітки мають схильність до невиправданих ризиків. Цим користуються тютюнові та алкогольні компанії, які заманюють молодь брехливими натяками та обіцянками. Можливо, хтось із твоїх друзів потрапить до них на «гачок» і почне схиляти до цього й тебе. Щоб протистояти негативному впливу реклами й оточення, важливо набути багатьох умінь. Передусім — позитивного ставлення до себе та своїх життєвих перспектив. Також тобі необхідно критично мислити, приймати виважені рішення, усвідомлювати цінність родини і справжньої дружби.

Деякі теми підручника стосуються проблем безпеки. Адже твої ровесники часто стають свідками, учасниками і навіть жертвами небезпечних ситуацій. Те, як людина впорається з небезпекою, залежить від її уміння знаходити вихід зі скрутного становища, надавати першу медичну допомогу, викликати рятувальників. Від цього нерідко залежить життя багатьох людей. Тому намагайся добре підготуватися до кожного уроку і виконати якнайбільше практичних завдань.

 

pdf.png pick_osnovi_zdorovya_6_beh.pdf HOT
Дата 30.04.2014 23:18:00 Размер файла 7 MB Скачать 115

Похожие материалы (по тегу)