Інформатика

6 клас Просмотров: 15955
Купить
Інформатика. Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:  
• Видавництво: "Оріон"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 192
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий шестикласнику! Дорога шестикласнице!

 

Ти продовжуєш крокувати захопливим світом, який відкривають для тебе комп’ютер та вчитель. Порадником і помічником у цій подорожі стане підручник, який ти тримаєш у руках.

Підручник складається з трьох розділів.

У першому розділі ти ознайомишся з різними видами комп’ютерної графіки, навчишся створювати растрові та векторні зображення. У другому розділі дізнаєшся про створення й налаштування презентацій, навчишся створювати якісні презентації, додавати до презентації гіперпосилання, ефекти переходів між слайдами та анімації об’єктів на слайдах. У третьому розділі ти продовжиш створювати та виконувати алгоритми в навчальному середовищі Скретч.

На сторінках підручника ти зустрічатимеш песика Пізнайка та мишку Пустунку. Разом з ними будеш розв’язувати проблеми, виконувати завдання чи реалізовувати проекти.

Сподіваємось, ти навчишся планувати свою навчальну діяльність, міркувати логічно, шукати різні розв’язки завдань, робити висновки. Важливо навчитися доводити свої думки під час обговорення чи роботи в парах та групах або визнавати помилковість своїх міркувань на користь більш логічних і доказових.

 

pdf.png pick_informatika_6_morze2.pdf HOT
Дата 26.08.2019 15:50:42 Размер файла 18 MB Скачать 608

Похожие материалы (по тегу)