Інформатика

6 клас Просмотров: 12082
Купить
Інформатика. Підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2019
• Сторінок: 128
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні та учениці!

 

Ви продовжуєте вивчати найсучасніший шкільний предмет - інформатику.

Інформатика - це наука про інформацію та інформаційні процеси, про комп’ютери та їх використання.

Інформація відіграє в сучасному суспільстві значну й важливу роль, таку важливу, що часто його називають інформаційним.

Наше життя неможливо уявити без комп’ютерів. їх використовують на виробництві, у навчанні, побуті, розвагах тощо. Тому вміння працювати з комп’ютером, використовувати його в різних сферах життя є важливою ознакою сучасної людини.

На уроках інформатики в 6-му класі ви згадаєте, що таке об’єкти, властивості об’єктів, розглянете поняття програмного об’єкта та програмної події. Ви ознайомитеся з основними поняттями комп’ютерної графіки, дізнаєтеся, чим растрова графіка відрізняється від векторної, навчитеся створювати векторні графічні зображення у векторних графічних редакторах. Також продовжите опрацьовувати дані різних типів під час створення комп’ютерних презентацій і складати алгоритми в середовищі Scratch 2. Опановані знання та навички застосовуватимете під час виконання навчальних проектів. І в цьому вам допоможе наш підручник.

Навчальний матеріал підручника поділено на розділи. Кожний розділ складається з пунктів, які, у свою чергу, містять підпункти. На початку кожного пункту наведено запитання для повторення вивченого. Відповіді на них полегшать розуміння та засвоєння нового
матеріалу. Ці запитання позначено.

Уважно читайте матеріал, викладений у підручнику. Звертайте особливу увагу на основні поняття та терміни, які потрібно запам’ятати, їх виділено в тексті напівжирним шрифтом або курсивом. Головне зібрано в окремій рубриці «Найважливіше в цьому пункті» у кінці кожного пункту. Тренувальні вправи для відпрацювання основних практичних навичок наведено в рубриці «Працюємо з комп’ютером».

Для кращого сприйняття й розуміння навчального матеріалу підручник містить багато малюнків, таблиць, зображень екрана монітора тощо.

Наприкінці кожного пункту розміщено запитання для самоконтролю «Дайте відповіді на запитання». Рекомендуємо вам після вивчення навчального матеріалу пункту відповісти на них. Якщо при цьому виникатимуть труднощі, прочитайте текст пункту ще раз - і знайдете там відповіді. Біля кожного з питань є позначка, яка вказує, що воно відповідає:

° — початковому й середньому рівням навчальних досягнень;
• — достатньому рівню навчальних досягнень;
* — високому рівню навчальних досягнень.

 

pdf.png pick_informatika_6_rivkind2.pdf HOT
Дата 26.08.2019 15:49:58 Размер файла 10 MB Скачать 2 825

Похожие материалы (по тегу)