Українська мова

6 клас Просмотров: 4434
Купить
Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Любі друзі!

 

У шостому класі ви продовжите оволодівати багатствами української мови. Цей підручник відкриє вам нові таємниці слів, розкаже про особливості спілкування в різних ситуаціях.

Ви більше дізнаєтеся про частини мови, їх значення, граматичні ознаки та правопис. Щоб пригадати вивчене раніше і краще засвоїти новий матеріал, дайте відповіді на запитання на початку кожного параграфа або виконайте вправу на дослідження.

Учіться самостійно визначати рівень власної підготовки. Для цього користуйтеся контрольними завданнями і запитаннями після кожного розділу.

Вивчення мови — дуже цікава справа. У цьому підручнику ви знайдете і вправи з ключами, і мовні задачі, і пізнавальні тексти про нашу багатонаціональну країну.

Основна мета вивчення мови — розвинути вміння спілкуватися, грамотно складати власні висловлювання. У цьому вам допоможуть рубрики «Культура спілкування», «Азбука ввічливості». Завдяки завданням, уміщеним у них, ви навчитеся правильно орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях.

Частіше звертайтеся до словничків у кінці підручника. Вони допоможуть уникнути труднощів із розумінням слів у текстах вправ*
Сподіваємося, що підручник допоможе вам поступово набувати нових знань з української мови, умінь цікаво та змістовно висловлюватися.

Бажаємо успіхів!

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_6_voron2.pdf
Дата 20.03.2018 19:42:00 Размер файла 14 MB Скачать 77

Похожие материалы (по тегу)