Географія

6 клас Просмотров: 4696
Купить
Географія. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Грамота"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні шестикласники!

 

Цього року ви починаєте вивчати новий предмет — географію. Це дуже давня й водночас молода наука про планету Земля, на якій ми живемо. Ви вже маєте деяку уяву про цю науку з уроків природознавства та власних спостережень.

Підручник з географії наповнений інформацією про природу й природні явища, які відбуваються на Землі, про життя людей у різних куточках планети. їхню господарську діяльність, побут, звичаї та традиції.

Пізнаючи природу планети Земля, ви будете подумки мандрувати на орбітальній станції в космічний простір, долати океани на каравелі часів Колумба. опускатися на морські глибини в батискафі. Підручник буде для вас головним джерелом географічних знань. Наскільки добре ви засвоїте накопичені людством знання про навколишній світ, залежить від вашої зацікавленості й допитливості. Ставлячи перед собою запитання й знаходячи на них відповіді, ви здійсните власні відкриття.

Текст підручника поділено на окремі розділи та параграфи. До кожного параграфа підібрано ілюстрації, фото, схеми, таблиці, діаграми, картосхеми. Після кожного параграфа вміщено рубрики: «Повторимо головне». «Скарбничка дослідника». При читанні тексту' аналізуйте прочитане, не забувайте звертатися до атласів і контурних карт. Щоб краще зрозуміти навчальний матеріал, уважно розгляньте ілюстрації та підписи до них. Виділені особливим шрифтом поняття й терміни сконцентрують вашу увагу на головному.

Ваші знання будуть набагато міцнішими, якщо в процесі опрацювання навчального тексту ви користуватиметеся довідниками, енциклопедіями. читатимете твори географів, краєзнавців, мандрівників, письменників, ознайомитеся з репродукціями картин художників, звертатиметеся до матеріалів засобів масової інформації. Обговорюйте цікаву інформацію з батьками та друзями.

Ознайомившись із текстом параграфа, дайте відповіді на запитання та виконайте запропоновані завдання.

Крім підручника, на уроках географії вам будуть потрібні географічний атлас, робочий зошит і контурні карти.

Надзвичайно важливим для школяра є вміння вчитися, набувати знання самостійно. З цією метою в додатку опубліковані інтернет-сайти. де можна знайти цікаву інформацію.

Нехай цей підручник буде для вас путівником у світ нових знань, наставником і співрозмовником на уроках і вдома. Бажаємо вам цікавих географічних відкриттів на кожному уроці! Щасти вам!

 

pdf.png pick_geografiya_6_gilberg.pdf HOT
Дата 13.03.2018 19:32:00 Размер файла 11.9 MB Скачать 229

Похожие материалы (по тегу)