Музичне мистецтво

6 клас Просмотров: 2321
Купить
Музичне мистецтво. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:  
• Видавництво: "Сиция"
• Рік видання: 2014
• Сторінок: 160
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі учні!

 

У шостому класі ви продовжуватимете пізнавати чарівний світ музичного мистецтва, його інтонаційно-образну мову, засоби виразності. Матеріали підручника — тексти й ілюстрації — сприятимуть глибшому розумінню особливостей вокальної та інструментальної, хорової та симфонічної музики.

Разом ми будемо вчитися сприймати, відчувати й розуміти музику, співати, досліджувати твори, щоб почувати себе вільно і впевнено в царині музичного мистецтва, мова якого має велику об’є дну вальну силу, бо є зрозумілою для всього людства.

Ви дізнаєтесь багато цікавого про різні музичні жанри — пісні й романси, кантати й ораторії, сонати та симфонії тощо. Ви вкотре переконаєтеся, що музика є невід’ємною частиною життя кожної сучасної людини.

Рубрики «Портрет композитора», «Музичний калейдоскоп», «Музична скарбничка казок і легенд », а також численні завдання для узагальнення і самостійного пошуку наприкінці тем допоможуть вам не тільки розширити коло знань про музику, а й збагатити палітру інформації про художню культуру загалом.

Сподіваємося, що справжнє естетичне задоволення ви отримаєте під час співу вміщених у підручнику народних і композиторських пісень, а також слухаючи різноманітні музичні твори, запропоновані нами. Адже ми прагнули поділитися з вами радістю, яку дарує музика.

Пам’ятайте: уроки музичного мистецтва — це сходинки до вершин художнього пізнання і творчої самореалізації.

Бажаємо, щоб музика завжди супроводжувала вас по життю, щоб її мелодії та ритми торкалися струн вашої душі й, знаходячи в ній емоційний резонанс, допомагали зрозуміти себе і навколишній світ.

Тож нехай музика звучить у кожному домі й у кожному серці!

 

pdf.png pick_muzichne_mistetstvo_6_masol.pdf
Дата 05.03.2018 22:45:00 Размер файла 25 MB Скачать 30

Похожие материалы (по тегу)