Основи здоров'я

5 клас Просмотров: 4323
Купить
Основи здоров'я. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Алатон"
• Рік видання: 2013
• Сторінок: 180
• Формат файлу: pdf

 

Як працювати з цим підручником.

 

Підручник складається з розділів та глав, які охоплюють 31 тему. У кінці наведено відповіді на завдання, правила поведінки у небезпечних ситуаціях, пам’ятку про сприятливі для здоров’я життєві навички і словничок термінів.

Розділ 1 — «Здоров’я людини» — містить дві глави.

У главі 1 — «Життя і здоров’я людини» — ти ознайомишся з принципами здорового способу життя і безпечної життєдіяльності.

У главі 2 — «Безпека на дорозі» — засвоїш, як переходити складні ділянки дороги, правильно поводитися на зупинках і в громадському транспорті.

Розділ 2 — «Психічне і духовне здоров’я» — складається з двох глав.

Глава 1 — «Уміння вчитися» — допоможе тобі пристосуватися до нових умов навчання. Тут ти навчишся планувати свій час і ознайомишся з методами, які допомагають вчитися.

Глава 2 — «Шануй себе та інших» — вчитиме поважати себе й інших людей, розуміти і висловлювати свої почуття, ставити себе на місце іншого.

Розділ 3 — «Фізичне здоров’я» — ознайомить із видами рухової активності, процедурами загартовування, режимом праці та відпочинку, навчить, як зберегти зір і правильну поставу.

Розділ 4 — «Соціальне благополуччя» — допоможе опанувати мистецтво спілкування. Навчить слухати і говорити, гідно поводитися в різних ситуаціях і протидіяти насиллю. Ти дізнаєшся, як уникнути зараження соціально небезпечними захворюваннями— туберкульозом та ВІЛ-інфекцією.

Розділ 5 — «Безпека у побуті і навколишньому середовищі» містить три глави.

У главі 1 — «Пожежна безпека» — ти засвоїш, як упоратися з невеликим вогнем і евакуюватися з приміщення, де виникла пожежа.

Глава 2 «В автономній ситуації» — вчитиме безпечно поводитися, коли залишаєшся удома сам, застереже від ігор у небезпечних місцях та спілкування з незнайомими людьми.

Глава 3 — «Серед природи» — нагадає, що люди повинні дбати не лише про себе, а й про довкілля. Ти дізнаєшся про особливості відпочинку біля води і про те, що слід робити, потрапивши в зону стихійного лиха.

 

pdf.png pick_osnovi_zdorovya_5_beh.pdf
Дата 04.04.2014 11:12:00 Размер файла 8 MB Скачать 41

Похожие материалы (по тегу)