Здоров'я, безпека та добробут

5 клас Просмотров: 236
Купить
Здоров'я, безпека та добробут. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Алатон"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 256
• Формат файлу: pdf

 

Підручник складається із вступу і семи розділів, які охоплюють 31 тему.

Вступ містить базові поняття. Ви ознаНомитеся з принципами здорового способу життя і безпечної життєдіяльності. З’ясуєте складові добробуту, вчитиметеся ставити досяжні цілі.

Розділ 1 — «Безпека на дорогах». Ви засвоїте, як переходити складні ділянки дороги, правильно поводитися на зупинках і в громадському транспорті. Дізнаєтеся про засоби безпеки в автомобілях і громадському транспорті, навчитеся правильно діяти під час ДТП.

Розділ 2 — «Уміння вчитися» — допоможе вам пристосуватися до нових умов навчання. Ви зможете планувати свіН час і використовувати методи, які допомагають вчитися.

Розділ 3 — «Фізичне здоров’я» — ознаНомить із видами рухової активності, процедурами загартовування, режимом праці та відпочинку, навчить, як зберегти зір та правильну поставу.

Розділ 4 — «Психічне і духовне здоров'я» — вчитиме толерантно ставитися до інших людеН, розуміти та висловлювати свої емоції, ставити себе на місце іншого.

Розділ 5 — «Соціальне здоров’я» — допоможе опанувати мистецтво спілкування. Навчить слухати та говорити, гідно поводитися в різних ситуаціях і протидіяти насиллю.

Розділ 6 — «Безпека в побуті та довкіллі» — вчитиме, як упоратися з невеликим вогнем і евакуюватися з приміщення, де виникла пожежа. ОзнаНомить із правилами безпечної поведінки вдома, застереже від ігор у небезпечних місцях та спілкування з незнаНомими людьми. Також ви пригадаєте особливості відпочинку біля води та правила поведінки в зоні стихіНного лиха.

Розділ 7 — «Раціональне використання ресурсів» — ознайомить із наслідками забруднення довкілля для життя і здоров’я людини, а також зі способами збереження природного середовища. Допоможе стати відповідальним споживачем, навчить повторного використання, сортування та утилізації відходів.

 

pdf.png pick_zdorovya_bezpeka_5_vorontsova.pdf
Дата 21.03.2022 16:19:35 Размер файла 8 MB Скачать 2

Похожие материалы (по тегу)