Етика

5 клас Просмотров: 124
Купить
Етика. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Літера ЛТД"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 128
• Формат файлу: pdf

 

Дорогі друзі!

 

Літо промайнуло - тепер ви п’ятикласники і п’ятикласниці. Записуючи розклад занять на перший навчальний тиждень, хтось із вас здивувався, а хтось замислився: література, історія, етика... Ви, звісно, хочете якомога швидше з’ясувати, що означають ці нові для вас назви. Тож не баріться!

Ви розгорнули підручник, який допоможе вам осягнути один із нових шкільних предметів - етику. Уже перші заняття переконають вас, що етика - незвичайний урок. Не знайдете тут готових відповідей: етика пропонуватиме вам лише напрям міркувань, взірець, якого кожна людина досягає по-своєму, шлях, який можна подолати тільки з власного бажання. Ба більше: відповіді на запитання сьогодні, найімовірніше, відрізнятимуться від тих, які ви даватимете за місяць або рік. Але, на відміну від інших шкільних уроків, - це не недолік, а навпаки - перевага. «Не можна двічі зайти в ту саму річку» , - зауважив мудрець Геракліт понад дві тисячі років тому. Тож на уроках етики ви навчатиметеся правил, що визначають людські взаємини, які постійно змінюються; занурюватиметеся в річку життя, обговорюючи те, що робить її щоразу іншою.

Ви навчатиметеся, спілкуючись не тільки з учителем, а й з одне з одним, батьками та іншими дорослими, - обмінюватиметеся думками, висловлюватимете судження, розігруватимете діалоги, коментуватимете різноманітні життєві ситуації та свої вчинки. У тексті вам траплятимуться нові слова й поняття. їх тлумачення знайдете в рубриці «До скарбнички слів».

Під час активного навчання на уроках етики добре мати дотепних і метких друзів. Герої цієї книжки - ваші ровесники Софійка та Бог-данко - звертатимуть увагу на найважливіше, даватимуть слушні поради, часом сперечатимуться одне з одним. Цим спонукатимуть замислитися вас про себе (рубрика «Пізнай себе»).

На уроках етики вам допомагатимуть також мешканці Міста ідеальних взаємин - герої малюнків до навчальних тем. Разом із ними ви відповідатимете на запитання, працюватимете в парах, групах , загальному колі, ділитиметеся думками про найрізноманітніші життєві ситуації (рубрика «Розмаїття світу»). Ви висловлюватимете згоду або незгоду щодо досвіду інших людей, утіленого у крилатих словах (рубрика «Мудрі думки») та різноманітних іграх (рубрика «Гра на уроці»). Висловити власну думку з непростих питань, обговорити їх зможете завдяки рубриці «Уявний мікрофон». Виконуючи домашні завдання, ви матимете можлившть попрацювати самостійно.

Цікавої вам мандрівки світом етики!

 

pdf.png pick_etika_5_danilevska2.pdf
Дата 21.03.2022 16:10:47 Размер файла 6 MB Скачать 1

Похожие материалы (по тегу)