Довкілля

5 клас Просмотров: 252
Купить
Довкілля. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 165
• Формат файлу: pdf

 

Шановні п'ятикласники й п'ятикласниці!

 

У початковій школі ви вивчали предмет «Я досліджую світ». На тих уроках ви дізналися про живі організми, Сонце — головну зорю в нашому житті, чому день змінює ніч, а також багато іншого про світ навколо вас.

Перед вами підручник, який називається «Довкілля». Із ним ви продовжите досліджувати природу і все, що довкола. Цей підручник допоможе знайти відповіді на багато питань щодо довкілля. Що таке енергія і звідки ми її отримуємо? Що трапляється в пустелі? Чому зелені рослини такі важливі для нас? Що відбувається далеко від Сонця в глибокому космосі? Адже життя сповнене цікавими речами.

Підручник побудований так, щоб висвітлювати ті об’єкти або явища, що трапляються вам у певному осередку. Наприклад, у темі «Я в лісі» ви дізнаєтеся, як улаштований ліс, які рослини й тварини живуть у лісах України, що таке фотосинтез, як людство використовує лісові багатства тощо.

Авторський колектив намагався створити підручник-помічник, за яким вам буде легко й цікаво навчатися. На його сторінках ви знайдете піктограми, які позначають певні розділи тексту:

- пригадайте;
- ключова думка параграфа;
- перевірте себе;
- інформаційно-пошукові завдання;
- завдання для обговорення в групах;
- експериментальні завдання;
- довгострокові проекти.

У кінці кожного параграфа наведена ключова думка. Поміркуйте й обговоріть у класі, як саме вона стосується вивченого матеріалу. До параграфів також наведені запитання, за якими ви зможете перевірити, чи правильно зрозуміли прочитаний текст.

 

pdf.png pick_dovkillya_5_grigorovich.pdf
Дата 06.03.2022 12:25:43 Размер файла 7 MB Скачать 1

Похожие материалы (по тегу)