Природничі науки

5 клас Просмотров: 160
Купить
Природничі науки. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Вітаємо тебе на сторінках підручника «Природничі науки»

 

У початковій школі на уроках «Я досліджую світ» тобі вже вдалося з'ясувати деякі таємниці нашого світу.

Цьогоріч ти вирушиш у захопливі мандри світом науки. Під час цієї подорожі ти ставитимеш запитання до Природи й визначатимеш проблеми, що їх мусиш розв'язати. Ти розроблятимеш і використовуватимеш моделі, плануватимеш і здійснюватимеш дослідження, аналізуватимеш і тлумачитимеш здобуті дані. Тобі стануть у пригоді вміння обчислювати, створювати інфографіку, давати пояснення і розробляти рішення, аргументувати докази. Здобування, оцінювання і передавання інформації також будуть невіддільними складниками твоєї навчальної діяльності.

Тож уперед — розкривати таємниці Природи, узагальнювати знайоме й пояснювати незнайоме! А на допомогу тобі — цей підручник у форматі

3Д - Досліджуй! Дізнавайся! Дій!

Щоби виявити невідоме й почати розв'язувати проблему, потрібно дослідити, що і як відбувається. Саме на це спрямована рубрика «Досліджуй».

У тебе можуть виникнути запитання, на які спробуєш самостійно відповісти під час дослідження. Пересвідчитись у своїх висновках, спростувати або підтвердити припущення допоможе рубрика «Дізнавайся», в якій коротко пояснено явища чи проблеми. Якщо ж захочеш дізнатися більше — допоможе електронний додаток до підручника й інші джерела інформації.

В електронному додатку ти знайдеш цікаву й додаткову інформацію, відео дослідів, явищ і процесів, що їх вивчаєш, інструкції й пам'ятки, а також інтерактивні завдання та вправи для самоперевірки.

Оволодіти дослідницькими навичками допоможе рубрика «Дій»: ти перевіриш свої знання і вміння, застосуєш їх, виконуючи завдання.

Розвивай у собі 3Д-риси — Дослідника / Дослідниці:

Допитливість Далекоглядність Доброчесність

Щасти тобі на теренах природничих наук!

 

pdf.png pick_prirodnychi_nauki_5_zasekina.pdf
Дата 06.03.2022 12:24:54 Размер файла 9 MB Скачать 3

Похожие материалы (по тегу)