Пізнаємо природу

5 клас Просмотров: 314
Купить
Пізнаємо природу. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Ранок"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 240
• Формат файлу: pdf

 

Шановні п'ятикласники і п'ятикласниці!

 

Під час вивчення курсу «Я досліджую світ» у попередніх класах ви багато цікавого дізналися про природу. Але це лише початок чудової мандрівки! Наш підручник допоможе вам опанувати знання про різноманітність та особливості організмів, що нас оточують, розкриє дивовижі космосу, таємниці внутрішньої будови нашої планети тощо. Тож усі разом ми вчитимемося пізнавати природу!

Протягом навчального року ми опануємо такі важливі розділи:
• Вчимося досліджувати природу
• Досліджуємо тіла, речовини, явища
• Дізнаємося про Землю і Всесвіт
• Вивчаємо живу природу Землі
• Пізнаємо організм людини у його середовищі існування
• Вчимося у природи і дбаємо про її збереження

Це 63 параграфи, 63 цікаві мандрівки. Вони будуть різними. Але завжди потребуватимуть головних героїв — вас, любі п’ятикласниці і п’ятикласники, ваших міркувань, запитань та інтересів. Адже пізнання природи — це завжди про інтерес, про розуміння важливого й про усвідомлення того, що життя потребує захисту і збереження. Заради майбутнього. І нових знань.

Відкрийте будь-який параграф. Він починається з низки запитань у рубриці «Пригадаймо, поміркуймо», а закінчується рубриками «Опорні точки» — про головне в параграфі, «Запитання для повторення» — перевірка вивченого. Крім власне запитань до параграфів, у цій рубриці ми пропонуємо вам виконати такі завдання, які максимально розкриють ваші творчі здібності. У групі чи в парі ви матимете змогу розробити творчі проекти, намалювати постери, створити презентації та пам’ятки, провести конкурси. Це дуже важливо, коли спільними зусиллями школярство і вчительство справді змінює освіту на краще, робить її цікавою і захопливою. Під час роботи в парі або групі не забувайте про взаємооцінювання результатів діяльності, а також самооцінювання.

Часом у рубриці «Знай більше!» ви прочитаєте додаткову важливу інформацію до параграфа. Це, безумовно, розширить ваш світогляд. А цього ми всі разом і прагнемо!

Наприкінці підручника ми подаємо словник та предметний покажчик. Якщо ви забудете, що означає той чи той термін, то зможете звернутися до словника чи в предметному покажчику знайти потрібну сторінку, де йдеться про згадане явище, об’єкт або процес.

Перейшовши за QR-кодом на початку посібника, можна ознайомитися з інтернет-підтримкою. Це навчальні відеоро-лики, анімації, відеосюжети на різні теми та завдання до них. Нам здається, що такі інтерактивні зразки допоможуть вам краще засвоювати матеріал. А ще — це весело й сучасно!

Маємо надію, що з нашим підручником «Пізнаємо природу» вам буде зручно й легко працювати!

Бажаємо вам успіхів у навчанні!

 

pdf.png pick_piznaemo_prirodu_5_yankavets.pdf
Дата 06.03.2022 12:20:07 Размер файла 6 MB Скачать 6

Похожие материалы (по тегу)