Пізнаємо природу

5 клас Просмотров: 195
Купить
Пізнаємо природу. Підручник інтегрованого курсу для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Астон"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Юні друзі та подруги!

 

Давайте знайомитись! Я — робот нового покоління πZn5J-2022Co, але всі називають мене просто Пізнайком. Таке ім’я мені дали через надзвичайну допитливість.

Діти, ви живете в дивовижному світі! В ньому можна зустріти моїх родичів, які допомагають людям виконувати різноманітну роботу, корисні прилади та матеріали із надвластивостями. Новітні технології є цікавими та зрозумілими для мене. Але ще більш захопливим і привабливим є світ природи. Адже в ній так багато таємниць. Тож давайте пізнавати їх разом!

У цій нелегкій справі нам допоможе підручник. Матеріал, який ви вивчатимете, поділено на розділи, а розділи — на параграфи.

Кожен параграф розпочинається викладом теоретичного матеріалу. Окремо виділено рубрику «Словник термінів» зі спеціальними термінами. Деякі параграфи містять додатковий матеріал, поданий під рубрикою «Цікаві факти». Окремо виділено інформацію, яку потрібно запам’ятати. Для узагальнення та систематизації матеріалу наприкінці параграфа міститься рубрика «Підсумки параграфа».

Вивчення теоретичного матеріалу супроводжуватиметься виконанням різноманітних завдань. Ви навчитеся працювати у парі, у групі зі своїми однокласниками та однокласницями, проводити експерименти, виконувати проєкти та презентувати результати власних досліджень.

На особливу увагу заслуговують завдання, які потрібно виконати вдома.

Свої знання можна перевірити, відповівши на запитання та виконавши завдання, вміщені наприкінці кожного параграфа.

Успіхів вам!

Гайда пізнавати природу!

 

pdf.png pick_piznaemo_prirodu_5_midak.pdf
Дата 06.03.2022 12:07:22 Размер файла 9 MB Скачать 1

Похожие материалы (по тегу)