Українська мова

5 клас Просмотров: 199
Купить
Українська мова. Підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2022
• Сторінок: 272
• Формат файлу: pdf

 

Юні громадяни та громадянки інформаційного суспільства!

 

Навчання у школі — лише початок вашої освіти, адже людина XXI століття має навчатися впродовж усього життя — такі умови інформаційної доби.

Громадяни та громадянки інформаційного суспільства мають добре володіти мовою. Саме мова є найкращим засобом спілкування, а ще — здобування та передавання знань, які в сучасному житті відіграють надзвичайно важливу роль.

Від того, як ви володітимете українською, тобто державною мовою, залежить, наскільки вправно ви будете спілкуватися. Знання державної мови, а отже, володіння мовленням є важливими ознаками духовності й культури особи, свідченням її відповідальності за долю рідного слова на рідній землі. Підручник навчатиме вас із повагою ставитися до всіх людей, а ще — поважати самих себе і вірити в те, що майбутнє нашої держави залежить від кожного з нас.

Зрозуміло формулювати, переконливо доводити та чітко висловлювати свої думки може тільки той, хто добре володіє мовою. Тому на уроках мови ви навчатиметеся також і мислення.

Здатність і готовність вдало й доречно застосовувати знання дорослі називають компетентністю. Мета підручника з мови — не лише дати мовні й мовленнєві знання, а й сформувати компетентності, які допоможуть вам стати незалежними, успішними та щасливими.

 

pdf.png pick_ukrainska_mova_5_glazova3.pdf
Дата 24.02.2022 17:45:36 Размер файла 7 MB Скачать 2

Похожие материалы (по тегу)