Deutsch

5 клас Просмотров: 7166
Купить
Німецька мова. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів (2-га іноземна мова, 1-й рік навчання).

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2006
• Сторінок: 287
• Формат файлу: pdf

 

Привіт!

 

Мене звуть Ґабі. Іна, Бенно та Улі — мої друзі. Ми живемо в Німеччині в місті Бонні, розмовляємо німецькою мовою і хочемо допомогти тобі оволодіти нею. Ми навчимо тебе розмовляти, читати й писати німецькою мовою; познайомимо зі своїми рідними і друзями; розповімо, як ми навчаємося і розважаємося.

З підручника ти дізнаєшся, як розповісти німецькою мовою про себе, про рідних і друзів, про домашніх улюбленців, про свята, пори року і погоду. Ти навчишся лічити До 100, вивчиш багато німецьких виразів, прислів'їв, скоромовок, віршів і пісень, розв’язуватимеш кросворди й головоломки.

Правила читання в додатку на с. 201 допоможуть тобі правильно вимовляти німецькі слова, а граматичні пра вила в рамках і вправи до них полегшать оволодіння мовою.

Нові слова, які ти маєш активно засвоїти, виділено в рамці на початку кожного уроку. Записуй їх у зошит-словник і намагайся запам’ятати. Якщо ж ти забудеш значення якогось слова, то зможеш звернутися до словника в кінці підручника.

Деякі домашні завдання радимо виконувати удвох, щоб мати змогу перевірити одне одного, повправляти-ся в мовленні і бути готовим до зустрічі з нами в наступному навчальному році.

 

pdf.png pick_nimetska_mova2_5_basay.pdf HOT
Дата 17.09.2013 23:02:00 Размер файла 6 MB Скачать 216

Похожие материалы (по тегу)