Математика

5 клас Просмотров: 5068
Купить
Математика. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

• Автор:
• Видавництво: "Зодіак-ЕКО"
• Рік видання: 2005
• Сторінок: 352
• Формат файлу: pdf

 

Юний друже!

 

Математика - одна з найпотрібніших і найцікавіших наук. Знаючі люди кажуть: «Математика - цариця наук». Тому її вивчають у кожному класі основної школи, а також у середніх і вищих навчальних закладах.

Цей підручник допоможе тобі опанувати математику за 5 клас. Він містить два розділи: «Натуральні числа, геометричні фігури і величини» і «Дробові числа». Основне в цих розділах - учення про натуральні й дробові числа.

У кожному параграфі підручника є теоретичні відомості й вправи. Читаючи теоретичний матеріал, основну увагу звертай на слова, надруковані курсивом. Це - математичні терміни. Треба зрозуміти, що ці слова означають, і запам’ятати їх. Надруковані жирним шрифтом речення - це правила або інші важливі математичні твердження, їх треба пам’ятати і вміти застосовувати під час розв’язування задач.

У багатьох параграфах підручника є рубрика «Хочеш знати ще більше?». Вона містить додаткові відомості для зацікавлених учнів. У рубриці «Виконаємо разом!» номерами в квадраті, позначено важливіші вправи, а стрілочками - хід їх виконання. Радимо продивитися ці приклади, перш ніж виконувати завдання самостійно. Біля завдань, рекомендованих для домашньої роботи, намальовано будиночки.

У підручнику подаються варіанти самостійних робіт, тестові завдання та типові задачі для підготовки до тематичного контролю.

Підручник містить вправи чотирьох рівнів складності. Найпростіші з них (у рубриках «Виконай усно») радимо розв’язувати усно всім учням. Для письмового розв’язування є вправи рівня А і Б. Для тих учнів, які особливо цікавляться математикою, пропонуються задачі, номери яких позначено зірочкою (*), а також вміщено під заголовком «Цікаві та складні задачі».

 

pdf.png pick_matematika_5_bevz.pdf
Дата 17.09.2013 23:01:00 Размер файла 13 MB Скачать 35

Похожие материалы (по тегу)