Вступ до історії України

Оцінити підручник:
5,0 1
Вступ до історії України 5 клас Власов Данилевська 2010

Вступ до історії України. Підручник для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

  • Автор: В.С.Власов, О.М.Данилевська
  • Видавництво: "Генеза"
  • Рік видання: 2010
  • Сторінок: 248
  • Формат файлу: pdf

Як працювати з підручником.

 

Споконвіку жили на нашій землі люди: вирощували хліб, плекали сади, виховували дітей, навчаючи їх, як бути завзятими й несхитними. Бо щиро хотіли, щоб рідна земля квітла й багатшала. Тисячолітній досвід, отриманий у спадок від попередніх поколінь, свідчив, що те омріяне бажання справдиться, якщо кожен день їхнього життя закарбується в пам’яті й стане надбанням нащадків. Отож, мов чарівне замовляння, заповідали вони своїм дітям народну мудрість: «Майбутнє неможливе без минулого».

Призначення нового підручника - бути першим щаблем у вивченні минулого Батьківщини. Тож називається книжка «Вступ до історії України». Підручник знайомитиме з минулим України та його героями, вчитиме розуміти події давніх часів, бачити в їхньому вирі долі окремих людей. Маємо надію, що знайомство з історією України та її діячами - видатними дер-жавниками, вченими, полководцями, поетами й художниками, сумлінними та щирими трудівниками - не залишить вас байдужими й допоможе стати в майбутньому справжніми добротвор-цями на своїй землі.

Підручник «Вступ до історії України» побудовано так, щоб ви мали змогу не тільки довідатися про минулі часи на теренах України, а й відчути себе дослідниками минувшини. Уже на перших уроках ви дізнаєтесь, як саме вчені-історики досліджують події, що відбулися. Щоб не зійти на манівці, відтворюючи картини минулого, історики звіряють свої висновки з історичними джерелами - так називають різноманітні матеріали, що є свідками минулих подій. Без історичних джерел немає історії. Ось чому підручник навчатиме вас працювати з історичними джерелами - уривками з давніх книг, спогадів, свідченнями очевидців, фотографіями.

Усі події, про які дізнаватиметеся з підручника, відбувалися в певний час. Історики називають його датою. Датам та подіям присвячено хронологічні задачі: щоб їх розв’язати, ви, як справжні знавці минулого, будете обчислювати, скільки років минуло від певної події до сьогодення, скільки років розділяють якісь події тощо.

Усі події минулого розгорталися на певній території. Для істориків дуже важливо точно встановлювати місце подій. Цього можна навчитися, вправляючись із історичною картою.

 

pick_istoriya_ukraini_5_vlasov2.pdf
11 MB
41

Схожі матеріали