Основи здоров'я

| Купить
Основи здоров'я. 5 клас. Підручник для закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Алатон"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 180
• Формат файлу: pdf

 

Як працювати з цим підручником.

 

Підручник складається з розділів та глав, які охоплюють 31 тему. У кінці наведено відповіді на завдання, правила поведінки у небезпечних ситуаціях, пам’ятку про сприятливі для здоров’я життєві навички і словничок термінів.

Розділ 1 — «Здоров’я людини» — містить дві глави.

У главі 1 — «Життя і здоров’я людини» — ти ознайомишся з принципами здорового способу життя і безпечної життєдіяльності.

У главі 2 — «Безпека на дорозі» — засвоїш, як переходити складні ділянки дороги, правильно поводитися на зупинках і в громадському транспорті.

Розділ 2 — «Психічне і духовне здоров’я» — складається з двох глав.

Глава 1 — «Уміння вчитися» — допоможе тобі пристосуватися до нових умов навчання. Тут ти навчишся планувати свій час і ознайомишся з методами, які допомагають вчитися.

Глава 2 — «Шануй себе та інших» — вчитиме поважати себе й інших людей, розуміти і висловлювати свої почуття, ставити себе на місце іншого.

Розділ 3 — «Фізичне здоров’я» — ознайомить із видами рухової активності, процедурами загартовування, режимом праці та відпочинку, навчить, як зберегти зір і правильну поставу.

Розділ 4 — «Соціальне благополуччя» — допоможе опанувати мистецтво спілкування. Навчить слухати і говорити, гідно поводитися в різних ситуаціях і протидіяти насиллю. Ти дізнаєшся, як уникнути зараження соціально небезпечними захворюваннями— туберкульозом та ВІЛ-інфекцією.

Розділ 5 — «Безпека у побуті і навколишньому середовищі» містить три глави.

У главі 1 — «Пожежна безпека» — ти засвоїш, як упоратися з невеликим вогнем і евакуюватися з приміщення, де виникла пожежа.

Глава 2 «В автономній ситуації» — вчитиме безпечно поводитися, коли залишаєшся удома сам, застереже від ігор у небезпечних місцях та спілкування з незнайомими людьми.

Глава 3 — «Серед природи» — нагадає, що люди повинні дбати не лише про себе, а й про довкілля. Ти дізнаєшся про особливості відпочинку біля води і про те, що слід робити, потрапивши в зону стихійного лиха.

 

pick_osnovi_zdorovya_5_beh2.pdf
Дата 20.01.2019 20:03:45 Размер файла 16 MB Скачать 62

Похожие материалы (по тегу)

Основи здоров'я
Podstawy zdrowia
Bazele sănătăţii
Egészségtan
Основы здоровья
Сагълыкъ эсаслары
Bazele sănătăţii
Основы здоровья
Egészségtan
Основи здоров'я
Основи здоров'я
Основи здоров'я
Основи здоров'я
Основи здоров'я
Основи здоров'я
Podstawy zdrowia