Español

5 клас Просмотров: 2670
Купить
Іспанська мова (5-й рік навчання). 5 клас. Підручник для закладів загальної середньої освіти.

• Автор:
• Видавництво: "Генеза"
• Рік видання: 2018
• Сторінок: 224
• Формат файлу: pdf

 

Підручник продовжує серію навчальної літератури, рекомендованої для оволодіння іспанською мовою учнями 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Підручник побудовано за тематичним принципом на матеріалі, дібраному й організованому відповідно до вимог навчальної програми, вікових особливостей учнів, їхніх інтересів і навчального досвіду.

Компетентнісний, комунікативний, діяльнісний, особистісно орієнтований та культурологічний підходи слугують науково-методологічними засадами для створення змісту підручника. Оптимізованасистема вправ і завдань, раціонально визначені засоби орієнтування, у тому числі дидактично доцільні ілюстрації, сприяють ефективному формуванню в учнів механізмів спілкування в усній і письмовій формі з таких тем:

1. Por el mundo hispánico.                      5. Los gustos y las preferencias.

2. La naturaleza que nos rodea.               6. ¡Qué maravilla es viajar!

3. La escuela que yo adoro.                     7. ¡Qué bella es mi Ucrania!

4. En el mundo de las profesiones.

Окремі завдання сприяють удосконаленню загальнонавчального досвіду школярів, формують уміння вчитися.

У кінці кожного тематичного модуля пропонуються додаткові тексти культурологічного спрямування, зміст яких співзвучний темі, що вивчається.

Підручник містить тексти для індивідуального читання і завдання до них. Зміст текстів в основному відповідає рівню навченості п’ятикласників з іспанської мови. З ними можуть працювати учні з високою динамікою розумового розвитку. Це дає можливість здійснювати диференційований підхід до школярів. Робота з текстами і виконання завдань до них сприяють удосконаленню іспаномовної культурологічної компетентності.

Тексти, діалоги та ілюстративний матеріал підручника дозволяють формувати в учнів соціокультурну компетентність, забезпечують їхній освітній і культурний розвиток.

У кінці підручника подано короткий граматичний довідник, таблицю відмінювання неправильних дієслів та іспансько-український словник.

Навчально-методичний комплект складається з підручника і робочого зошита.

 

pdf.png pick_ispanska_mova_5_redko3.pdf
Дата 13.02.2018 16:40:00 Размер файла 12 MB Скачать 41

Похожие материалы (по тегу)