Літературне читання (частина 2)

4 клас Просмотров: 24851
Купить
Літературне читання. Українська мова. Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Частина 2.

• Автор:
• Видавництво: "Астон"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 184
• Формат файлу: pdf

 

Дорогий четвертокласнику.

 

Читаючи сторінки нового підручника «Літературне читання», Ти помандруєш чудовим і неповторним світом героїв найцікавіших художніх творів українських та зарубіжних письменників, перенесешся в далеке минуле, потрапиш у таємниче й чарівне сьогодення.

Робота з книжкою збагатить Твоє мовлення новими словами, прислів’ями, приказками, розкриє таємниці художнього слова, вдосконалить уміння розуміти прочитане, навчить доводити правильність певного судження та власної думки.

Ти удосконалюватимеш уміння самостійно працювати з інформацією, виконувати різноманітні творчі завдання.

Невеликі графічні символи — піктограми «ознайомся з інформацією», «зверни увагу», «виконай завдання» нададуть зручності у роботі з підручником.

Рубрика «Перевір себе» допоможе Тобі періодично оцінювати власну діяльність та підготуватися до написання контрольних робіт. Зміст і формати тестових завдань розроблено на основі вимог навчальної Програми з літературного читання для 1-4 класів зі змінами та орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів з базових дисциплін у системі загальної середньої освіти (наказ МОН України від 21.08.2013 р. № 1222).

Письмові відповіді на завдання виконуй у робочому зошиті з літературного читання, а не в підручнику! Бережи книжку!

 

pdf.png pick_literaturne_chitannya2_4_barna.pdf HOT
Дата 17.10.2016 19:48:00 Размер файла 7 MB Скачать 1 337

Похожие материалы (по тегу)