Збірник контрольних робіт з літературного читання

4 клас Просмотров: 9252
Купить
Збірник підсумкових контрольних робіт з літературного читання. 4 клас.

• Автор:
• Видавництво: "Освіта"
• Рік видання: 2015
• Сторінок: 64
• Формат файлу: pdf

 

Пропоновані контрольні роботи призначені для підготовки учнів до підсумкової перевірки навчальних досягнень та проведення підсумкової атестації учнів з літературного читання. Вони можуть слугувати орієнтиром для самостійного складання підсумкових контрольних робіт учителем відповідно до навчальної програми.

Підсумкова атестація з літературного читання проводиться з метою перевірки рівня сформованості в учнів умінь самостійно усвідомлювати зміст незнайомого тексту, застосовуючи знання, уміння, навички, способи ДІЯЛЬНОСТІ, якими вони оволоділи протягом навчання.

Зміст робіт розроблено відповідно до вимог навчальної програми для 1-4 класів (Навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів. 1-4 класи (зі змінами). — Тернопіль: Мандрівець, 2015 р.).

Формою проведення підсумкової атестації є підсумкова контрольна робота, яка складається з незнайомого тексту для самостійного читання (обсягом 420-450 слів) та 12 завдань різного рівня складності, різноманітних за типами (див. Інструктивно-методичні матеріали щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітні* навчальних закладів з літературного читання).

У підсумкових контрольних роботах використано тексти різних жанрів, з якими учні ознайомлювалися підчас навчання.

Після читання тексту учневі пропонується виконати 12 завдань. А саме:

• 6 тестових завдань закритого типу, що передбачають вибір однієї правильної відповіді з трьох запропонованих варіантів;

• 5 завдань відкритого типу, які передбачають написання короткої письмової відповіді, встановлення відповідності чи правильної послідовності подій;

• 1 завдання відкритого типу, яке потребує розгорнутої письмової відповіді.

 

pdf.png pick_dpa2016_literaturne_chitannya_4_savchenko.pdf HOT
Дата 04.02.2016 00:20:00 Размер файла 8 MB Скачать 280

Похожие материалы (по тегу)